Apžvalga
Specifikacija
LP156WFA-SPA1

LP156WFA-SPA1 Pagrindinė informacija
| Panel modelis | LP156WFA-SPA1 |
|---|---|
| Panel Gamintojas | LG Display |
| Apibūdinimas | a-Si TFT-LCD ,15.6 inch, 1920×1080 |
| Skydo tipas | a-Si TFT-LCD |
| LP156WFA-SPA1 kaina | Užsisakykite kainą ir švino laiką |
| Darbinė temperatūra | 0 ~ 50 °C |
| Laikymo temperatūra | -20 ~ 60 °C |
LP156WFA-SPA1 Mechaninės savybės
| Dot rezoliucija | 1920(RGB)×1080 (FHD) |
|---|---|
| Pikselių konfigūracija | RGB Vertical Stripe |
| Pikselių tankis | 141 PPI |
| Aspect Ratio | 16:9 (H:V) |
| Formos koeficientas | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.05975×0.17925 mm (H×V) |
| Pikselių pikis | 0.17925×0.17925 mm (H×V) |
| Svoris | 365g (Typ.) |
| Paviršius | Glare (Haze 0%), Hard coating (3H) |
| Aktyvi zona | 344.16×193.59 mm (H×V) |
| Bezel Area | 346.95×196.55 mm (H×V) |
| Kontūro matmenys | 350.66×217.25 mm (H×V) |
| Kontūro gylis | 3.2 (Max.) mm |
| Formos stilius | Slim (PCBA Flat, Depth ≤3.2mm) |
| Skylės ir kronšteinai | Without |
| Kraštovaizdis ar portretas | Landscape type |
| Touch Panel | Embeded (In-Cell Touch) |
LP156WFA-SPA1 Optiniai elementai
| Rodymo rėžimas | IPS, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Ryškumas | 300 cd/m² (Typ.) |
| Kontrasto santykis | 800 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Ekrano spalva | 262K (6-bit) |
| Spalvų gama | 72% NTSC (CIE1931) |
| Atsakymo laikas | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Žiūrėjimo kampas | 80/80/80/80 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Žiūrėjimo kryptis | Symmetry |
| Balta spalva chromo | Wx:0.313; Wy:0.329 |
| Balta variacija | 1.40/1.60 (Max.)(5/13 points) |
| Saulės šviesa nuskaityta | N |
LP156WFA-SPA1 Elektronikos funkcija
| Vertikali dažnis | 60Hz |
|---|---|
| Atvirkštinė nuskaitymas | No |
| Bendras energijos suvartojimas | 5.42W (Max.) |
LP156WFA-SPA1 Apšvietimo sistema
| Lempos pozicija | Edge light type |
|---|---|
| Lempos tipas | WLED |
| Lempos gyvenimo laikas | 15K(Min.) (Hours) |
| Sąsajos tipas | Included in panel signal interface |
| Lempos vairuotojo taryba | 3.9/4.0W (Typ./Max.) |
LP156WFA-SPA1 Signalo sąsaja
| Signalo kategorija | eDP |
|---|---|
| Signalo klasė | eDP (2 Lanes) |
| Panelės įėjimo įtampa | 3.3V (Typ.) |
| Panelės įvesties srovė | 385/430mA (Typ./Max.) |
| Panelio energijos suvartojimas | 1.27/1.42W (Typ./Max.) |
| Sąsajos tipas | Connector |
| Sąsajos pozicija | |
| Signalo sąsaja | I-PEX - 20474-030E-12, Pitch:0.4 mm, Pin:30 pins |
