LQ043T1DG18

| Panel modelis | LQ043T1DG18 |
|---|---|
| Panel Gamintojas | SHARP |
| Apibūdinimas | a-Si TFT-LCD ,4.3 inch, 480×272 |
| Skydo tipas | a-Si TFT-LCD |
| LQ043T1DG18 kaina | Užsisakykite kainą ir švino laiką |
| Rodymo rėžimas | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktyvi zona | 95.04×53.856 mm |
| Kontūrai | 105.5×67.2 mm |
| Paviršius | Antiglare |
| Kontrasto santykis | 500:1 (Typ.) |
| Rodyti spalvas | 262K (6-bit) |
| Atsakymo laikas | 8/22 (Typ.)(Tr/Td) |
| Žiūrėjimo kampas | 80/80/55/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Lempos tipas | WLED |
| Signalo sąsaja | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) |
| Įvesties įtampa | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com yra "SHARP LQ043T1DG18" specialybės atsarginių dalių platintojas.
SHARP LQ043T1DG18 yra nauji & originalo atsargų galima rasti LCD-Display.com, tą pačią dieną pristatymas su nemokama siuntimo kaina.
SHARP LQ043T1DG18 pdf duomenų lape arba išsamiose SHARP LQ043T1DG18 arba kitų SHARP LCD specifikacijose prašome rašykite mums, mes mielai pristatysime vieną.
Prašyti citatos iš SHARP LQ043T1DG18 platintojo adresu LCDs-Display.com. Rašykite mums: info@LCDs-Display.com
SHARP LQ043T1DG18 yra nauji & originalo atsargų galima rasti LCD-Display.com, tą pačią dieną pristatymas su nemokama siuntimo kaina.
SHARP LQ043T1DG18 pdf duomenų lape arba išsamiose SHARP LQ043T1DG18 arba kitų SHARP LCD specifikacijose prašome rašykite mums, mes mielai pristatysime vieną.
Prašyti citatos iš SHARP LQ043T1DG18 platintojo adresu LCDs-Display.com. Rašykite mums: info@LCDs-Display.com
Susieti raktiniai žodžiai "LQ043T1DG18"
- SHARP LQ043T1DG18
- LQ043T1DG18 duomenų lapas
- LQ043T1DG18 vaizdas
- LQ043T1DG18 kaina
- LQ043T1DG18 platintojas

