Apžvalga
Specifikacija
LQ043T1DG19

LQ043T1DG19 Pagrindinė informacija
| Panel modelis | LQ043T1DG19 |
|---|---|
| Panel Gamintojas | SHARP |
| Apibūdinimas | a-Si TFT-LCD ,4.3 inch, 480×272 |
| Skydo tipas | a-Si TFT-LCD |
| LQ043T1DG19 kaina | Užsisakykite kainą ir švino laiką |
| Darbinė temperatūra | -10 ~ 70 °C |
| Laikymo temperatūra | -25 ~ 70 °C |
LQ043T1DG19 Mechaninės savybės
| Dot rezoliucija | 480(RGB)×272 (WQVGA) |
|---|---|
| Pikselių tankis | 128 PPI |
| Aspect Ratio | 16:9 (H:V) |
| Formos koeficientas | Flat Rectangle Display |
| Svoris | 51g |
| Paviršius | Antiglare |
| Aktyvi zona | 95.04×53.856 mm (H×V) |
| Kontūro matmenys | 105.5×67.2 mm (H×V) |
| Kontūro gylis | 4.2 mm |
| Kraštovaizdis ar portretas | Landscape type |
LQ043T1DG19 Optiniai elementai
| Rodymo rėžimas | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Ryškumas | 360 cd/m² (Typ.) |
| Kontrasto santykis | 500 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Ekrano spalva | 262K (6-bit) |
| Atsakymo laikas | 8/22 (Typ.)(Tr/Td) |
| Žiūrėjimo kampas | 80/80/55/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Žiūrėjimo kryptis | 6 o'clock |
| Balta spalva chromo | Wx:0.310; Wy:0.340 |
| Saulės šviesa nuskaityta | N |
LQ043T1DG19 Elektronikos funkcija
| Bendras energijos suvartojimas | 0.629W (Typ.) |
|---|
LQ043T1DG19 Apšvietimo sistema
| Lempos pozicija | Edge light type |
|---|---|
| Lempos tipas | WLED |
| Lemputė keičiama | No |
| Lempos įtampa | 28.8V (Typ.) |
| Lempos srovė | 20mA (Typ.) |
| Lempos Energijos sąnaudos | 0.576W (Typ.) |
LQ043T1DG19 Signalo sąsaja
| Signalo kategorija | TTL |
|---|---|
| Signalo klasė | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) |
| Panelės įėjimo įtampa | 3.3V (Typ.) |
| Panelės įvesties srovė | 16.1mA (Typ.) |
| Panelio energijos suvartojimas | 53.13mW (Typ.) |
