Apžvalga
Specifikacija
LQ050T5DW03

LQ050T5DW03 Pagrindinė informacija
| Panel modelis | LQ050T5DW03 |
|---|---|
| Panel Gamintojas | SHARP |
| Apibūdinimas | a-Si TFT-LCD ,5.0 inch, 400×240 |
| Skydo tipas | a-Si TFT-LCD |
| LQ050T5DW03 kaina | Užsisakykite kainą ir švino laiką |
| Darbinė temperatūra | -30 ~ 85 °C |
| Laikymo temperatūra | -40 ~ 90 °C |
| Atsparumas vibracijai | 3.0G (29.4 m/s²) |
LQ050T5DW03 Mechaninės savybės
| Dot rezoliucija | 400×240(RGB) (WQVGA) |
|---|---|
| Pikselių konfigūracija | RGB Horizontal Stripe |
| Pikselių tankis | 94 PPI |
| Aspect Ratio | 15:9 (H:V) |
| Formos koeficientas | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.270×0.090 mm (H×V) |
| Pikselių pikis | 0.270×0.270 mm (H×V) |
| Svoris | 135g (Max.) |
| Paviršius | Antiglare |
| Aktyvi zona | 108×64.8 mm (H×V) |
| Bezel Area | 114.6×68.2 mm (H×V) |
| Kontūro matmenys | 136.5×80 mm (H×V) |
| Kontūro gylis | 6.5/10.5 (Typ./Max.) mm |
| Skylės ir kronšteinai | Face mounting holes (2-Φ2.5) on left, right slug |
| Kraštovaizdis ar portretas | Landscape type |
| Touch Panel | Without |
LQ050T5DW03 Optiniai elementai
| Rodymo rėžimas | ASV, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Ryškumas | 700 cd/m² (Typ.) |
| Kontrasto santykis | 1200 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Ekrano spalva | 262K (6-bit) |
| Spalvų gama | 66% NTSC (CIE1931) |
| Atsakymo laikas | 15/10 (Typ.)(Tr/Td) |
| Žiūrėjimo kampas | 45/45/45/45 (Typ.)(CR≥200) (L/R/U/D) |
| Balta spalva chromo | Wx:0.285; Wy:0.305 |
| Saulės šviesa nuskaityta | N |
LQ050T5DW03 Elektronikos funkcija
| Vertikali dažnis | 60Hz |
|---|---|
| Atvirkštinė nuskaitymas | No |
LQ050T5DW03 Apšvietimo sistema
| Lempos pozicija | Edge light type |
|---|---|
| Lempos tipas | WLED |
| Lempos suma | 6S2P |
| Lempos forma | 2 strings |
| Lempos gyvenimo laikas | 10K(Min.) (Hours) |
| Lempos įtampa | 16.7/18.8/21.4V (Min./Typ./Max.) |
| Lempos srovė | 70/80mA (Typ./Max.) |
| Lempos Energijos sąnaudos | 2.6W (Typ.) |
| Sąsajos tipas | FPC |
| Lempos vairuotojo taryba | No |
LQ050T5DW03 Signalo sąsaja
| Signalo kategorija | TTL |
|---|---|
| Signalo klasė | CMOS (1 ch, 6-bit) |
| Panelės įėjimo įtampa | 3.3V (Typ.) |
| Panelės įvesties srovė | 9/25mA (Typ./Max.) |
| Vaizdo signalų įtampa | GND≤VIL≤0.3VCC; 0.7VCC≤VIH≤VCC |
| Sąsajos tipas | Connector |
| Signalo sąsaja | HRS - FH12-40S-0.5SH, Pitch:0.5 mm, Pin:40 pins |
