LQ064A5CG01T

| Panel modelis | LQ064A5CG01T |
|---|---|
| Panel Gamintojas | SHARP |
| Apibūdinimas | a-Si TFT-LCD ,6.4 inch, 480×234 |
| Skydo tipas | a-Si TFT-LCD |
| LQ064A5CG01T kaina | Užsisakykite kainą ir švino laiką |
| Rodymo rėžimas | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktyvi zona | 129.6×97.6 mm |
| Kontūrai | 153×122 mm |
| Paviršius | |
| Kontrasto santykis | 100:1 (Min.) |
| Rodyti spalvas | Full color |
| Atsakymo laikas | 30/50 (Typ.)(Tr/Td) |
| Žiūrėjimo kampas | 65/65/40/65 (Typ.)(CR≥5) (L/R/U/D) |
| Lempos tipas | 1 pcs CCFL Embedded (Inverter) |
| Signalo sąsaja | Composite Video (NTSC/PAL) , 10 pins |
| Įvesties įtampa | 13.8V (Typ.)(VIN) |
LCDs-Display.com yra "SHARP LQ064A5CG01T" specialybės atsarginių dalių platintojas.
SHARP LQ064A5CG01T yra nauji & originalo atsargų galima rasti LCD-Display.com, tą pačią dieną pristatymas su nemokama siuntimo kaina.
SHARP LQ064A5CG01T pdf duomenų lape arba išsamiose SHARP LQ064A5CG01T arba kitų SHARP LCD specifikacijose prašome rašykite mums, mes mielai pristatysime vieną.
Prašyti citatos iš SHARP LQ064A5CG01T platintojo adresu LCDs-Display.com. Rašykite mums: info@LCDs-Display.com
SHARP LQ064A5CG01T yra nauji & originalo atsargų galima rasti LCD-Display.com, tą pačią dieną pristatymas su nemokama siuntimo kaina.
SHARP LQ064A5CG01T pdf duomenų lape arba išsamiose SHARP LQ064A5CG01T arba kitų SHARP LCD specifikacijose prašome rašykite mums, mes mielai pristatysime vieną.
Prašyti citatos iš SHARP LQ064A5CG01T platintojo adresu LCDs-Display.com. Rašykite mums: info@LCDs-Display.com
Susieti raktiniai žodžiai "LQ064A5CG01T"
- SHARP LQ064A5CG01T
- LQ064A5CG01T duomenų lapas
- LQ064A5CG01T vaizdas
- LQ064A5CG01T kaina
- LQ064A5CG01T platintojas

