Apžvalga
Specifikacija
LQ070Y5DG10

LQ070Y5DG10 Pagrindinė informacija
| Panel modelis | LQ070Y5DG10 |
|---|---|
| Panel Gamintojas | SHARP |
| Apibūdinimas | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 800×480 |
| Skydo tipas | a-Si TFT-LCD |
| LQ070Y5DG10 kaina | Užsisakykite kainą ir švino laiką |
LQ070Y5DG10 Mechaninės savybės
| Dot rezoliucija | 800(RGB)×480 (WVGA) |
|---|---|
| Pikselių konfigūracija | RGB Vertical Stripe |
| Pikselių tankis | 133 PPI |
| Aspect Ratio | 15:9 (H:V) |
| Formos koeficientas | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.0635×0.1905 mm (H×V) |
| Pikselių pikis | 0.1905×0.1905 mm (H×V) |
| Paviršius | Antiglare |
| Aktyvi zona | 152.4×91.44 mm (H×V) |
| Kontūro matmenys | 164.4×105.3 mm (H×V) |
| Kontūro gylis | 9.8 mm |
| Kraštovaizdis ar portretas | Landscape type |
| Touch Panel | Without |
LQ070Y5DG10 Optiniai elementai
| Rodymo rėžimas | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Ryškumas | 650 cd/m² (Typ.) |
| Ekrano spalva | 262K (6-bit) |
| Saulės šviesa nuskaityta | N |
LQ070Y5DG10 Elektronikos funkcija
| Vertikali dažnis | 60Hz |
|---|
LQ070Y5DG10 Apšvietimo sistema
| Lempos pozicija | Edge light type |
|---|---|
| Lempos tipas | WLED |
LQ070Y5DG10 Signalo sąsaja
| Signalo kategorija | TTL |
|---|---|
| Signalo klasė | CMOS (1 ch, 6-bit) |
