LQ6RA01

| Panel modelis | LQ6RA01 |
|---|---|
| Panel Gamintojas | SHARP |
| Apibūdinimas | a-Si TFT-LCD ,5.7 inch, 720×240 |
| Skydo tipas | a-Si TFT-LCD |
| LQ6RA01 kaina | Užsisakykite kainą ir švino laiką |
| Rodymo rėžimas | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktyvi zona | 113.8×87.6 mm |
| Kontūrai | 149.4×117 mm |
| Paviršius | |
| Kontrasto santykis | 30:1 (Min.) |
| Rodyti spalvas | Full color |
| Atsakymo laikas | 30/50 (Typ.)(Tr/Td) |
| Žiūrėjimo kampas | 45/45/10/30 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Lempos tipas | 2 pcs CCFL |
| Signalo sąsaja | Analog , 20 pins |
| Įvesties įtampa | 5.0/-8.0V (Typ.)(VSH/VSL) |
LCDs-Display.com yra "SHARP LQ6RA01" specialybės atsarginių dalių platintojas.
SHARP LQ6RA01 yra nauji & originalo atsargų galima rasti LCD-Display.com, tą pačią dieną pristatymas su nemokama siuntimo kaina.
SHARP LQ6RA01 pdf duomenų lape arba išsamiose SHARP LQ6RA01 arba kitų SHARP LCD specifikacijose prašome rašykite mums, mes mielai pristatysime vieną.
Prašyti citatos iš SHARP LQ6RA01 platintojo adresu LCDs-Display.com. Rašykite mums: info@LCDs-Display.com
SHARP LQ6RA01 yra nauji & originalo atsargų galima rasti LCD-Display.com, tą pačią dieną pristatymas su nemokama siuntimo kaina.
SHARP LQ6RA01 pdf duomenų lape arba išsamiose SHARP LQ6RA01 arba kitų SHARP LCD specifikacijose prašome rašykite mums, mes mielai pristatysime vieną.
Prašyti citatos iš SHARP LQ6RA01 platintojo adresu LCDs-Display.com. Rašykite mums: info@LCDs-Display.com
Susieti raktiniai žodžiai "LQ6RA01"
- SHARP LQ6RA01
- LQ6RA01 duomenų lapas
- LQ6RA01 vaizdas
- LQ6RA01 kaina
- LQ6RA01 platintojas

