Apžvalga
Specifikacija
LQ900D3LA02

LQ900D3LA02 Pagrindinė informacija
| Panel modelis | LQ900D3LA02 |
|---|---|
| Panel Gamintojas | SHARP |
| Apibūdinimas | a-Si TFT-LCD ,90 inch, 1920×1080 |
| Skydo tipas | a-Si TFT-LCD |
| LQ900D3LA02 kaina | Užsisakykite kainą ir švino laiką |
| Darbinė temperatūra | 0 ~ 50 °C |
| Laikymo temperatūra | -25 ~ 60 °C |
LQ900D3LA02 Mechaninės savybės
| Dot rezoliucija | 1920(RGB)×1080 (FHD) |
|---|---|
| Pikselių konfigūracija | RGB Vertical Stripe |
| Pikselių tankis | 24 PPI |
| Aspect Ratio | 16:9 (H:V) |
| Formos koeficientas | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.346×1.038 mm (H×V) |
| Pikselių pikis | 1.038×1.038 mm (H×V) |
| Svoris | 46.5±1Kgs |
| Paviršius | Antiglare, Hard coating (2H) |
| Aktyvi zona | 1992.96×1121.04 mm (H×V) |
| Bezel Area | 2006×1132 mm (H×V) |
| Kontūro matmenys | 2032×1168 mm (H×V) |
| Kontūro gylis | 80±2.0 mm |
| Kraštovaizdis ar portretas | Landscape type |
| Touch Panel | Without |
LQ900D3LA02 Optiniai elementai
| Rodymo rėžimas | ASV, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Ryškumas | 350 cd/m² (Typ.) |
| Kontrasto santykis | 5000 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Ekrano spalva | 1.07B (10-bit) |
| Spalvų gama | 72% NTSC (CIE1931) |
| Atsakymo laikas | 4 (Typ.)(G to G) |
| Žiūrėjimo kampas | 88/88/88/88 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Žiūrėjimo kryptis | Symmetry |
| Balta spalva chromo | Wx:0.281; Wy:0.291 |
| Balta variacija | 1.34/1.44 (Typ./Max.)(5 points) |
| Saulės šviesa nuskaityta | N |
LQ900D3LA02 Elektronikos funkcija
| Vertikali dažnis | 120Hz |
|---|---|
| Atvirkštinė nuskaitymas | No |
LQ900D3LA02 Apšvietimo sistema
| Lempos pozicija | Direct light type |
|---|---|
| Lempos tipas | WLED |
| Lempos gyvenimo laikas | 50K(Typ.) (Hours) |
| Sąsajos tipas | Connector |
| Lempos vairuotojo taryba | 12.72/13.0A (Typ./Max.) |
LQ900D3LA02 Signalo sąsaja
| Signalo kategorija | LVDS |
|---|---|
| Signalo klasė | LVDS (4 ch, 10-bit) |
| Panelės įėjimo įtampa | 12.0V (Typ.) |
| Panelės įvesties srovė | 1.0/2.7A (Typ./Max.) |
| Sąsajos tipas | Connector |
| Signalo sąsaja | ACES - 91213-0510Y, Pitch:0.5 mm, Pin:51 pins |
