LR430RC9001
| Panel modelis | LR430RC9001 |
|---|---|
| Panel Gamintojas | ChiHsin |
| Apibūdinimas | a-Si TFT-LCD ,4.3 inch, 480×272 |
| Skydo tipas | a-Si TFT-LCD |
| LR430RC9001 kaina | Užsisakykite kainą ir švino laiką |
| Rodymo rėžimas | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktyvi zona | 95.04×53.856 mm |
| Kontūrai | 105.5×67.2 mm |
| Paviršius | Antiglare |
| Kontrasto santykis | 550:1 (Typ.) |
| Rodyti spalvas | 16.7M (8-bit) |
| Atsakymo laikas | 15/15 (Typ.)(Tr/Td) |
| Žiūrėjimo kampas | 70/70/55/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Dažnumas | 60Hz |
| Lempos tipas | 10S1P WLED |
| Signalo sąsaja | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) , 45 pins |
| Įvesties įtampa | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com yra "ChiHsin LR430RC9001" specialybės atsarginių dalių platintojas.
ChiHsin LR430RC9001 yra nauji & originalo atsargų galima rasti LCD-Display.com, tą pačią dieną pristatymas su nemokama siuntimo kaina.
ChiHsin LR430RC9001 pdf duomenų lape arba išsamiose ChiHsin LR430RC9001 arba kitų ChiHsin LCD specifikacijose prašome rašykite mums, mes mielai pristatysime vieną.
Prašyti citatos iš ChiHsin LR430RC9001 platintojo adresu LCDs-Display.com. Rašykite mums: info@LCDs-Display.com
ChiHsin LR430RC9001 yra nauji & originalo atsargų galima rasti LCD-Display.com, tą pačią dieną pristatymas su nemokama siuntimo kaina.
ChiHsin LR430RC9001 pdf duomenų lape arba išsamiose ChiHsin LR430RC9001 arba kitų ChiHsin LCD specifikacijose prašome rašykite mums, mes mielai pristatysime vieną.
Prašyti citatos iš ChiHsin LR430RC9001 platintojo adresu LCDs-Display.com. Rašykite mums: info@LCDs-Display.com
Susieti raktiniai žodžiai "LR430RC9001"
- ChiHsin LR430RC9001
- LR430RC9001 duomenų lapas
- LR430RC9001 vaizdas
- LR430RC9001 kaina
- LR430RC9001 platintojas
