Apžvalga
Specifikacija
LR430RC9001
LR430RC9001 Pagrindinė informacija
| Panel modelis | LR430RC9001 |
|---|---|
| Panel Gamintojas | ChiHsin |
| Apibūdinimas | a-Si TFT-LCD ,4.3 inch, 480×272 |
| Skydo tipas | a-Si TFT-LCD |
| LR430RC9001 kaina | Užsisakykite kainą ir švino laiką |
| Darbinė temperatūra | -20 ~ 70 °C |
| Laikymo temperatūra | -30 ~ 80 °C |
LR430RC9001 Mechaninės savybės
| Dot rezoliucija | 480(RGB)×272 (WQVGA) |
|---|---|
| Pikselių konfigūracija | RGB Vertical Stripe |
| Pikselių tankis | 128 PPI |
| Aspect Ratio | 16:9 (H:V) |
| Formos koeficientas | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.066×0.198 mm (H×V) |
| Pikselių pikis | 0.198×0.198 mm (H×V) |
| Svoris | 45g |
| Paviršius | Antiglare |
| Aktyvi zona | 95.04×53.856 mm (H×V) |
| Bezel Area | 98.7×57.4 mm (H×V) |
| Kontūro matmenys | 105.5×67.2 mm (H×V) |
| Kontūro gylis | 2.9±0.2(Typ.) mm |
| Kraštovaizdis ar portretas | Landscape type |
| Touch Panel | Without |
LR430RC9001 Optiniai elementai
| Rodymo rėžimas | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Ryškumas | 450 cd/m² (Typ.) |
| Kontrasto santykis | 550 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Ekrano spalva | 16.7M (8-bit) |
| Atsakymo laikas | 15/15 (Typ.)(Tr/Td) |
| Žiūrėjimo kampas | 70/70/55/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Žiūrėjimo kryptis | 6 o'clock |
| Balta spalva chromo | Wx:0.29; Wy:0.30 |
| Balta variacija | 1.25 (Typ.) |
| Saulės šviesa nuskaityta | N |
LR430RC9001 Elektronikos funkcija
| Vertikali dažnis | 60Hz |
|---|---|
| Atvirkštinė nuskaitymas | No |
| Bendras energijos suvartojimas | 759mW (Typ.) |
LR430RC9001 Apšvietimo sistema
| Lempos pozicija | Edge light type |
|---|---|
| Lempos tipas | WLED |
| Lempos suma | 10S1P |
| Lempos forma | 1 string |
| Lempos įtampa | 33.0V (Typ.) |
| Lempos srovė | 20mA (Typ.) |
| Lempos Energijos sąnaudos | 660mW (Typ.) |
| Sąsajos tipas | Included in panel signal interface |
LR430RC9001 Signalo sąsaja
| Signalo kategorija | TTL |
|---|---|
| Signalo klasė | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) |
| Panelės įėjimo įtampa | 3.3V (Typ.) |
| Panelės įvesties srovė | 30.0mA (Typ.) |
| Panelio energijos suvartojimas | 99.0mW (Typ.) |
| Sąsajos tipas | FPC |
