Apžvalga
Specifikacija
LS024B7DW52

LS024B7DW52 Pagrindinė informacija
| Panel modelis | LS024B7DW52 |
|---|---|
| Panel Gamintojas | SHARP |
| Apibūdinimas | CG-silicis ,2.4 inch, 240×240 |
| Skydo tipas | CG-silicis |
| LS024B7DW52 kaina | Užsisakykite kainą ir švino laiką |
| Darbinė temperatūra | -10 ~ 55 °C |
| Laikymo temperatūra | -20 ~ 70 °C |
LS024B7DW52 Mechaninės savybės
| Dot rezoliucija | 240(RGB)×240 |
|---|---|
| Pikselių konfigūracija | RGB Vertical Stripe |
| Pikselių tankis | 139 PPI |
| Aspect Ratio | 1:1 (H:V) |
| Formos koeficientas | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.0605×0.1815 mm (H×V) |
| Pikselių pikis | 0.1815×0.1815 mm (H×V) |
| Aktyvi zona | 43.56×43.56 mm (H×V) |
| Kraštovaizdis ar portretas | Landscape type |
| Touch Panel | Embeded (4-wire Resistive) |
LS024B7DW52 Optiniai elementai
| Rodymo rėžimas | Mobile ASV, Normally Black, Transflective |
|---|---|
| Ekrano spalva | 65K () |
| Atsakymo laikas | 35 (Typ.)(Tr+Td) |
| Žiūrėjimo kampas | 70/70/70/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Žiūrėjimo kryptis | Symmetry |
| Saulės šviesa nuskaityta | Y |
LS024B7DW52 Apšvietimo sistema
| Lempos pozicija | Edge light type |
|---|---|
| Lempos tipas | WLED |
LS024B7DW52 Signalo sąsaja
| Signalo kategorija | TTL |
|---|---|
| Signalo klasė | Parallel RGB |
| Sąsajos tipas | FPC |
