Apžvalga
Specifikacija
LT121DEVBK00

LT121DEVBK00 Pagrindinė informacija
| Panel modelis | LT121DEVBK00 |
|---|---|
| Panel Gamintojas | Toshiba Matsushita |
| Apibūdinimas | LTPS TFT-LCD ,12.1 inch, 1280×800 |
| Skydo tipas | LTPS TFT-LCD |
| LT121DEVBK00 kaina | Užsisakykite kainą ir švino laiką |
LT121DEVBK00 Mechaninės savybės
| Dot rezoliucija | 1280(RGB)×800 (WXGA) |
|---|---|
| Pikselių konfigūracija | RGB Vertical Stripe |
| Pikselių tankis | 124 PPI |
| Aspect Ratio | 16:10 (H:V) |
| Formos koeficientas | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.068×0.204 mm (H×V) |
| Pikselių pikis | 0.204×0.204 mm (H×V) |
| Aktyvi zona | 261.12×163.2 mm (H×V) |
| Kraštovaizdis ar portretas | Landscape type |
| Touch Panel | Without |
LT121DEVBK00 Optiniai elementai
| Rodymo rėžimas | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Ekrano spalva | 262K (6-bit) |
| Saulės šviesa nuskaityta | N |
LT121DEVBK00 Elektronikos funkcija
| Vertikali dažnis | 60Hz |
|---|
LT121DEVBK00 Apšvietimo sistema
| Lempos pozicija | Edge light type |
|---|---|
| Lempos tipas | WLED |
LT121DEVBK00 Signalo sąsaja
| Signalo kategorija | LVDS |
|---|---|
| Signalo klasė | LVDS (1 ch, 6-bit) |
| Sąsajos tipas | Connector |
