Apžvalga
Specifikacija
LTA460HM05

LTA460HM05 Pagrindinė informacija
| Panel modelis | LTA460HM05 |
|---|---|
| Panel Gamintojas | SAMSUNG |
| Apibūdinimas | a-Si TFT-LCD ,46 inch, 1920×1080 |
| Skydo tipas | a-Si TFT-LCD |
| LTA460HM05 kaina | Užsisakykite kainą ir švino laiką |
| Darbinė temperatūra | 0 ~ 50 °C |
| Laikymo temperatūra | -20 ~ 60 °C |
LTA460HM05 Mechaninės savybės
| Dot rezoliucija | 1920(RGB)×1080 (FHD) |
|---|---|
| Pikselių konfigūracija | RGB Vertical Stripe |
| Pikselių tankis | 47 PPI |
| Aspect Ratio | 16:9 (H:V) |
| Formos koeficientas | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.17675×0.53025 mm (H×V) |
| Pikselių pikis | 0.53025×0.53025 mm (H×V) |
| Svoris | 14.0Kgs |
| Paviršius | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Aktyvi zona | 1018.08×572.67 mm (H×V) |
| Bezel Area | 1024.4×579.2 mm (H×V) |
| Kontūro matmenys | 1083×627 mm (H×V) |
| Kontūro gylis | 73.5 (Max.) mm |
| Kraštovaizdis ar portretas | Landscape type |
| Touch Panel | Without |
LTA460HM05 Optiniai elementai
| Rodymo rėžimas | S-PVA, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Ryškumas | 430 cd/m² (Typ.) |
| Kontrasto santykis | 4500 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Ekrano spalva | 16.7M (8-bit) |
| Spalvų gama | 72% NTSC (CIE1931) |
| Atsakymo laikas | 8 (Typ.)(G to G) |
| Žiūrėjimo kampas | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Žiūrėjimo kryptis | Symmetry |
| Balta spalva chromo | Wx:0.280; Wy:0.290 |
| Balta variacija | 1.33 (Max.)(9 points) |
| Saulės šviesa nuskaityta | N |
LTA460HM05 Elektronikos funkcija
| Vertikali dažnis | 60Hz |
|---|---|
| Atvirkštinė nuskaitymas | No |
LTA460HM05 Apšvietimo sistema
| Lempos pozicija | Direct light type |
|---|---|
| Lempos tipas | CCFL |
| Lempos suma | 8 pcs |
| Lempos forma | Straight |
| Lempos gyvenimo laikas | 40K(Min.) (Hours) |
| Sąsajos tipas | Connector |
| Lempos vairuotojo taryba | 6.24/6.66A (Typ./Max.) |
LTA460HM05 Signalo sąsaja
| Signalo kategorija | LVDS |
|---|---|
| Signalo klasė | LVDS (2 ch, 8-bit) |
| Panelės įėjimo įtampa | 12.0V (Typ.) |
| Panelės įvesties srovė | 1.28/1.50A (Typ./Max.) |
| Panelio energijos suvartojimas | 15.36/18.0W (Typ./Max.) |
| Sąsajos tipas | Connector |
| Signalo sąsaja | JAE - FI-RE51S-HF, Pitch:0.5 mm, Pin:51 pins |
