LTD133ECKF

| Panel modelis | LTD133ECKF |
|---|---|
| Panel Gamintojas | Toshiba Matsushita |
| Apibūdinimas | LTPS TFT-LCD ,13.3 inch, 1024×768 |
| Skydo tipas | LTPS TFT-LCD |
| LTD133ECKF kaina | Užsisakykite kainą ir švino laiką |
| Rodymo rėžimas | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktyvi zona | 270.336×202.752 mm |
| Kontūrai | 284×214.5×5.5 mm |
| Formos stilius | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Paviršius | |
| Kontrasto santykis | 250:1 (Typ.) |
| Rodyti spalvas | 262K (6-bit) |
| Atsakymo laikas | 50 (Max.)(Tr+Td) |
| Žiūrėjimo kampas | |
| Dažnumas | 60Hz |
| Lempos tipas | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Signalo sąsaja | LVDS (1 ch, 6-bit) , 20 pins |
| Įvesties įtampa | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com yra "Toshiba Matsushita LTD133ECKF" specialybės atsarginių dalių platintojas.
Toshiba Matsushita LTD133ECKF yra nauji & originalo atsargų galima rasti LCD-Display.com, tą pačią dieną pristatymas su nemokama siuntimo kaina.
Toshiba Matsushita LTD133ECKF pdf duomenų lape arba išsamiose Toshiba Matsushita LTD133ECKF arba kitų Toshiba Matsushita LCD specifikacijose prašome rašykite mums, mes mielai pristatysime vieną.
Prašyti citatos iš Toshiba Matsushita LTD133ECKF platintojo adresu LCDs-Display.com. Rašykite mums: info@LCDs-Display.com
Toshiba Matsushita LTD133ECKF yra nauji & originalo atsargų galima rasti LCD-Display.com, tą pačią dieną pristatymas su nemokama siuntimo kaina.
Toshiba Matsushita LTD133ECKF pdf duomenų lape arba išsamiose Toshiba Matsushita LTD133ECKF arba kitų Toshiba Matsushita LCD specifikacijose prašome rašykite mums, mes mielai pristatysime vieną.
Prašyti citatos iš Toshiba Matsushita LTD133ECKF platintojo adresu LCDs-Display.com. Rašykite mums: info@LCDs-Display.com
Susieti raktiniai žodžiai "LTD133ECKF"
- Toshiba Matsushita LTD133ECKF
- LTD133ECKF duomenų lapas
- LTD133ECKF vaizdas
- LTD133ECKF kaina
- LTD133ECKF platintojas

