Apžvalga
Specifikacija
LTI290LN01

LTI290LN01 Pagrindinė informacija
| Panel modelis | LTI290LN01 |
|---|---|
| Panel Gamintojas | SAMSUNG |
| Apibūdinimas | a-Si TFT-LCD ,29.0 inch, 1920×540 |
| Skydo tipas | a-Si TFT-LCD |
| LTI290LN01 kaina | Užsisakykite kainą ir švino laiką |
| Darbinė temperatūra | 0 ~ 50 °C |
| Laikymo temperatūra | -20 ~ 65 °C |
| Pastabos | Stretched, 40"/2, Hi Temp LC, Native Bar Type Display |
LTI290LN01 Mechaninės savybės
| Dot rezoliucija | 1920(RGB)×540 |
|---|---|
| Pikselių konfigūracija | RGB Vertical Stripe |
| Pikselių tankis | 69 PPI |
| Aspect Ratio | >3:1 (H:V) |
| Formos koeficientas | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.1225×0.3675 mm (H×V) |
| Pikselių pikis | 0.3675×0.3675 mm (H×V) |
| Svoris | TBD |
| Paviršius | Antiglare (Haze 44%) |
| Aktyvi zona | 705.6×198.45 mm (H×V) |
| Bezel Area | 709.6×202.45 mm (H×V) |
| Kontūro matmenys | 720.8×226.25 mm (H×V) |
| Kontūro gylis | 18.1/34.4 (Typ./Max.) mm |
| Kraštovaizdis ar portretas | Landscape / Portrait |
| Touch Panel | Without |
LTI290LN01 Optiniai elementai
| Rodymo rėžimas | SPVA, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Ryškumas | 500 cd/m² (Typ.) |
| Kontrasto santykis | 4000 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Ekrano spalva | 16.7M (8-bit) |
| Spalvų gama | 72% NTSC (CIE1931) |
| Atsakymo laikas | 8 (Typ.)(G to G) |
| Žiūrėjimo kampas | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Žiūrėjimo kryptis | Symmetry |
| Balta spalva chromo | Wx:0.280; Wy:0.290 |
| Balta variacija | 1.33 (Max.)(9 points) |
| Saulės šviesa nuskaityta | N |
LTI290LN01 Elektronikos funkcija
| Vertikali dažnis | 60Hz |
|---|---|
| Atvirkštinė nuskaitymas | No |
LTI290LN01 Apšvietimo sistema
| Lempos pozicija | Edge light type |
|---|---|
| Lempos tipas | WLED |
| Lempos gyvenimo laikas | 50K(Min.) (Hours) |
| Sąsajos tipas | Connector |
| Lempos vairuotojo taryba | TBD |
LTI290LN01 Signalo sąsaja
| Signalo kategorija | LVDS |
|---|---|
| Signalo klasė | LVDS (2 ch, 10-bit) |
| Panelės įėjimo įtampa | 12.0V (Typ.) |
| Panelės įvesties srovė | TBD |
| Sąsajos tipas | Connector |
| Signalo sąsaja | UJU - PF050-O51B-C20-F, Pitch:0.5 mm, Pin:51 pins |
