Apžvalga
Specifikacija
LTL101AL06-803

LTL101AL06-803 Pagrindinė informacija
| Panel modelis | LTL101AL06-803 |
|---|---|
| Panel Gamintojas | SAMSUNG |
| Apibūdinimas | a-Si TFT-LCD ,10.1 inch, 1280×800 |
| Skydo tipas | a-Si TFT-LCD |
| LTL101AL06-803 kaina | Užsisakykite kainą ir švino laiką |
| Darbinė temperatūra | 0 ~ 50 °C |
| Laikymo temperatūra | -20 ~ 60 °C |
LTL101AL06-803 Mechaninės savybės
| Dot rezoliucija | 1280(RGB)×800 (WXGA) |
|---|---|
| Pikselių konfigūracija | RGB Vertical Stripe |
| Pikselių tankis | 149 PPI |
| Aspect Ratio | 16:10 (H:V) |
| Formos koeficientas | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.0565×0.1695 mm (H×V) |
| Pikselių pikis | 0.1695×0.1695 mm (H×V) |
| Aktyvi zona | 216.96×135.6 mm (H×V) |
| Skylės ir kronšteinai | Without |
| Kraštovaizdis ar portretas | Landscape type |
| Touch Panel | Without |
LTL101AL06-803 Optiniai elementai
| Rodymo rėžimas | PLS, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Kontrasto santykis | 900 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Ekrano spalva | 16.2M (6-bit + FRC) |
| Spalvų gama | 50% NTSC (CIE1931) |
| Atsakymo laikas | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Žiūrėjimo kampas | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Žiūrėjimo kryptis | Symmetry |
| Saulės šviesa nuskaityta | N |
LTL101AL06-803 Elektronikos funkcija
| Vertikali dažnis | 60Hz |
|---|---|
| Atvirkštinė nuskaitymas | No |
LTL101AL06-803 Apšvietimo sistema
| Lempos pozicija | Edge light type |
|---|---|
| Lempos tipas | WLED |
| Sąsajos tipas | Included in panel signal interface |
| Lempos vairuotojo taryba | No |
LTL101AL06-803 Signalo sąsaja
| Signalo kategorija | LVDS |
|---|---|
| Signalo klasė | LVDS (1 ch, 8-bit) |
| Panelės įėjimo įtampa | 3.3V (Typ.) |
| Sąsajos tipas | Connector |
