Apžvalga
Specifikacija
LTN140AT16-D01

LTN140AT16-D01 Pagrindinė informacija
| Panel modelis | LTN140AT16-D01 |
|---|---|
| Panel Gamintojas | SAMSUNG |
| Apibūdinimas | a-Si TFT-LCD ,14.0 inch, 1366×768 |
| Skydo tipas | a-Si TFT-LCD |
| LTN140AT16-D01 kaina | Užsisakykite kainą ir švino laiką |
| Modelis Alias | 0XGN4N |
| Darbinė temperatūra | 0 ~ 50 °C |
| Laikymo temperatūra | -20 ~ 60 °C |
| Pastabos | Dell P/N:0XGN4N |
LTN140AT16-D01 Mechaninės savybės
| Dot rezoliucija | 1366(RGB)×768 (WXGA) |
|---|---|
| Pikselių konfigūracija | RGB Vertical Stripe |
| Pikselių tankis | 112 PPI |
| Aspect Ratio | 16:9 (H:V) |
| Formos koeficientas | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.0755×0.2265 mm (H×V) |
| Pikselių pikis | 0.2265×0.2265 mm (H×V) |
| Svoris | 330/350g (Typ./Max.) |
| Paviršius | Glare (Haze 0%), Hard coating (3H) |
| Aktyvi zona | 309.399×173.952 mm (H×V) |
| Kontūro matmenys | 323.5×192 mm (H×V) |
| Kontūro gylis | 5.2 (Max.) mm |
| Formos stilius | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Skylės ir kronšteinai | Side mounting holes (6-M2) on left, right bezel |
| Kraštovaizdis ar portretas | Landscape type |
| Touch Panel | Without |
LTN140AT16-D01 Optiniai elementai
| Rodymo rėžimas | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Ryškumas | 200 cd/m² (Typ.) |
| Kontrasto santykis | 500 : 1 (Min.) (Transmissive) |
| Ekrano spalva | 262K (6-bit) |
| Spalvų gama | 45% NTSC (CIE1931) |
| Atsakymo laikas | 8 (Typ.)(Tr+Td) |
| Žiūrėjimo kampas | 40/40/15/30 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Žiūrėjimo kryptis | 6 o'clock |
| Balta spalva chromo | Wx:0.313; Wy:0.329 |
| Balta variacija | 1.54 (Max.)(13 points) |
| Saulės šviesa nuskaityta | N |
LTN140AT16-D01 Elektronikos funkcija
| Vertikali dažnis | 60Hz |
|---|---|
| Atvirkštinė nuskaitymas | No |
LTN140AT16-D01 Apšvietimo sistema
| Lempos pozicija | Edge light type |
|---|---|
| Lempos tipas | WLED |
| Lempos suma | 7S4P |
| Lempos forma | 4 strings |
| Lempos gyvenimo laikas | 15K(Min.) (Hours) |
| Lempos įtampa | 22.4V (Typ.) |
| Lempos srovė | 19/20/25mA (Min./Typ./Max.) |
| Lempos Energijos sąnaudos | 3.7W (Max.) |
| Sąsajos tipas | Included in panel signal interface |
| Lempos vairuotojo taryba | 6.0/12.0/20.0V (Min./Typ./Max.) |
LTN140AT16-D01 Signalo sąsaja
| Signalo kategorija | LVDS |
|---|---|
| Signalo klasė | LVDS (1 ch, 6-bit) |
| Panelės įėjimo įtampa | 3.3V (Typ.) |
| Panelės įvesties srovė | 250mA (Typ.) |
| Sąsajos tipas | Connector |
| Signalo sąsaja | I-PEX - 20455-040E-02, Pitch:0.5 mm, Pin:40 pins |
