LTN140HL02-201

| Panel modelis | LTN140HL02-201 |
|---|---|
| Panel Gamintojas | SAMSUNG |
| Apibūdinimas | a-Si TFT-LCD ,14.0 inch, 1920×1080 |
| Skydo tipas | a-Si TFT-LCD |
| LTN140HL02-201 kaina | Užsisakykite kainą ir švino laiką |
| Rodymo rėžimas | PLS, Normally Black, Transmissive |
| Aktyvi zona | 309.312×173.988 mm |
| Kontūrai | 320.4×205.1×3.2 mm |
| Paviršius | Antiglare (Haze 25%), Hard coating (3H) |
| Kontrasto santykis | 700:1 (Typ.) |
| Rodyti spalvas | 262K (6-bit) , CIE1931 94% |
| Atsakymo laikas | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Žiūrėjimo kampas | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Dažnumas | 60Hz |
| Lempos tipas | WLED Embedded (LED Driver) |
| Signalo sąsaja | eDP (2 Lanes) , 30 pins |
| Įvesties įtampa | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com yra "SAMSUNG LTN140HL02-201" specialybės atsarginių dalių platintojas.
SAMSUNG LTN140HL02-201 yra nauji & originalo atsargų galima rasti LCD-Display.com, tą pačią dieną pristatymas su nemokama siuntimo kaina.
SAMSUNG LTN140HL02-201 pdf duomenų lape arba išsamiose SAMSUNG LTN140HL02-201 arba kitų SAMSUNG LCD specifikacijose prašome rašykite mums, mes mielai pristatysime vieną.
Prašyti citatos iš SAMSUNG LTN140HL02-201 platintojo adresu LCDs-Display.com. Rašykite mums: info@LCDs-Display.com
SAMSUNG LTN140HL02-201 yra nauji & originalo atsargų galima rasti LCD-Display.com, tą pačią dieną pristatymas su nemokama siuntimo kaina.
SAMSUNG LTN140HL02-201 pdf duomenų lape arba išsamiose SAMSUNG LTN140HL02-201 arba kitų SAMSUNG LCD specifikacijose prašome rašykite mums, mes mielai pristatysime vieną.
Prašyti citatos iš SAMSUNG LTN140HL02-201 platintojo adresu LCDs-Display.com. Rašykite mums: info@LCDs-Display.com
Susieti raktiniai žodžiai "LTN140HL02-201"
- SAMSUNG LTN140HL02-201
- LTN140HL02-201 duomenų lapas
- LTN140HL02-201 vaizdas
- LTN140HL02-201 kaina
- LTN140HL02-201 platintojas
