Apžvalga
Specifikacija
LTN140HL02-201

LTN140HL02-201 Pagrindinė informacija
| Panel modelis | LTN140HL02-201 |
|---|---|
| Panel Gamintojas | SAMSUNG |
| Apibūdinimas | a-Si TFT-LCD ,14.0 inch, 1920×1080 |
| Skydo tipas | a-Si TFT-LCD |
| LTN140HL02-201 kaina | Užsisakykite kainą ir švino laiką |
| Darbinė temperatūra | 0 ~ 50 °C |
| Laikymo temperatūra | -20 ~ 60 °C |
LTN140HL02-201 Mechaninės savybės
| Dot rezoliucija | 1920(RGB)×1080 (FHD) |
|---|---|
| Pikselių konfigūracija | RGB Vertical Stripe |
| Pikselių tankis | 157 PPI |
| Aspect Ratio | 16:9 (H:V) |
| Formos koeficientas | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.0537×0.1611 mm (H×V) |
| Pikselių pikis | 0.1611×0.1611 mm (H×V) |
| Svoris | 285/300g (Typ./Max.) |
| Paviršius | Antiglare (Haze 25%), Hard coating (3H) |
| Aktyvi zona | 309.312×173.988 mm (H×V) |
| Kontūro matmenys | 320.4×205.1 mm (H×V) |
| Kontūro gylis | 3.0/3.2 (Typ.Max.) mm |
| Skylės ir kronšteinai | Face mounting holes (8 pcs) on up, down slugs |
| Kraštovaizdis ar portretas | Landscape type |
| Touch Panel | Without |
LTN140HL02-201 Optiniai elementai
| Rodymo rėžimas | PLS, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Ryškumas | 300 cd/m² (Typ.) |
| Kontrasto santykis | 700 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Ekrano spalva | 262K (6-bit) |
| Spalvų gama | 94% NTSC (CIE1931) |
| Atsakymo laikas | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Žiūrėjimo kampas | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Žiūrėjimo kryptis | Symmetry |
| Balta spalva chromo | Wx:0.131; Wy:0.329 |
| Balta variacija | 1.30/1.70 (Typ./Max.)(13 points) |
| Saulės šviesa nuskaityta | N |
LTN140HL02-201 Elektronikos funkcija
| Vertikali dažnis | 60Hz |
|---|---|
| Atvirkštinė nuskaitymas | No |
| Bendras energijos suvartojimas | 5.3W (Max.) |
LTN140HL02-201 Apšvietimo sistema
| Lempos pozicija | Edge light type |
|---|---|
| Lempos tipas | WLED |
| Lempos gyvenimo laikas | 15K(Min.) (Hours) |
| Sąsajos tipas | Included in panel signal interface |
| Lempos vairuotojo taryba | 3.75W |
LTN140HL02-201 Signalo sąsaja
| Signalo kategorija | eDP |
|---|---|
| Signalo klasė | eDP (2 Lanes) |
| Panelės įėjimo įtampa | 3.3V (Typ.) |
| Panelės įvesties srovė | 340/470mA (Typ./Max.) |
| Panelio energijos suvartojimas | 1.55W |
| Sąsajos tipas | Connector |
| Sąsajos pozicija | |
| Signalo sąsaja | I-PEX - 20455-030E-02, Pitch:0.5 mm, Pin:30 pins |
