Apžvalga
Specifikacija
LTN156AT24-P01

LTN156AT24-P01 Pagrindinė informacija
| Panel modelis | LTN156AT24-P01 |
|---|---|
| Panel Gamintojas | SAMSUNG |
| Apibūdinimas | a-Si TFT-LCD ,15.6 inch, 1366×768 |
| Skydo tipas | a-Si TFT-LCD |
| LTN156AT24-P01 kaina | Užsisakykite kainą ir švino laiką |
| Darbinė temperatūra | 0 ~ 50 °C |
| Laikymo temperatūra | -20 ~ 60 °C |
LTN156AT24-P01 Mechaninės savybės
| Dot rezoliucija | 1366(RGB)×768 (WXGA) |
|---|---|
| Pikselių konfigūracija | RGB Vertical Stripe |
| Pikselių tankis | 100 PPI |
| Aspect Ratio | 16:9 (H:V) |
| Formos koeficientas | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.084×0.252 mm (H×V) |
| Pikselių pikis | 0.252×0.252 mm (H×V) |
| Svoris | 450g (Max.) |
| Paviršius | Glare (Haze 0%), Hard coating (3H) |
| Aktyvi zona | 344.232×193.536 mm (H×V) |
| Bezel Area | 348.8×197.0 mm (H×V) |
| Kontūro matmenys | 359.3×209.5 mm (H×V) |
| Kontūro gylis | 5.5 (Max.) mm |
| Formos stilius | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Skylės ir kronšteinai | Side mounting holes (8-M2) on left, right bezel |
| Kraštovaizdis ar portretas | Landscape type |
| Touch Panel | Without |
LTN156AT24-P01 Optiniai elementai
| Rodymo rėžimas | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Ryškumas | 220 cd/m² (Typ.) |
| Kontrasto santykis | 400 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Ekrano spalva | 262K (6-bit) |
| Spalvų gama | 60% NTSC (CIE1931) |
| Atsakymo laikas | 16 (Typ.)(Tr+Td) |
| Žiūrėjimo kampas | 45/45/15/30 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Žiūrėjimo kryptis | 6 o'clock |
| Balta spalva chromo | Wx:0.313; Wy:0.329 |
| Balta variacija | 1.70 (Max.)(13 points) |
| Saulės šviesa nuskaityta | N |
LTN156AT24-P01 Elektronikos funkcija
| Vertikali dažnis | 60Hz |
|---|---|
| Atvirkštinė nuskaitymas | No |
LTN156AT24-P01 Apšvietimo sistema
| Lempos pozicija | Edge light type |
|---|---|
| Lempos tipas | WLED |
| Lempos suma | 4S1P |
| Lempos forma | 1 string |
| Lempos gyvenimo laikas | 12K(Min.) (Hours) |
| Lempos įtampa | 26.4V (Typ) |
| Lempos srovė | 115mA (Typ.) |
| Sąsajos tipas | Included in panel signal interface |
| Lempos vairuotojo taryba | 6.0/12.0/24.0V (Min./Typ./Max.) |
LTN156AT24-P01 Signalo sąsaja
| Signalo kategorija | LVDS |
|---|---|
| Signalo klasė | LVDS (1 ch, 6-bit) |
| Panelės įėjimo įtampa | 3.3V (Typ.) |
| Panelės įvesties srovė | 240/264mA (Typ./Max.) |
| Sąsajos tipas | Connector |
| Signalo sąsaja | I-PEX - 20455-040E-02R, Pitch:0.5 mm, Pin:40 pins |
