M215HGJ-P02

| Panel modelis | M215HGJ-P02 |
|---|---|
| Panel Gamintojas | CHIMEI INNOLUX |
| Apibūdinimas | a-Si TFT-LCD ,21.5 inch, 1920×1080 |
| Skydo tipas | a-Si TFT-LCD |
| M215HGJ-P02 kaina | Užsisakykite kainą ir švino laiką |
| Rodymo rėžimas | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktyvi zona | 476.64×268.11 mm |
| Kontūrai | 487.14×280.41 mm |
| Paviršius | Antiglare (Haze 25%), Hard coating (3H) |
| Kontrasto santykis | 1000:1 (Typ.) |
| Rodyti spalvas | 16.7M (6-bit + Hi-FRC) |
| Atsakymo laikas | 1.5/3.5 (Typ.)(Tr/Td) |
| Žiūrėjimo kampas | 85/85/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Dažnumas | 60Hz |
| Signalo sąsaja | LVDS (2 ch, 8-bit) , 30 pins |
| Įvesties įtampa | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com yra "CHIMEI INNOLUX M215HGJ-P02" specialybės atsarginių dalių platintojas.
CHIMEI INNOLUX M215HGJ-P02 yra nauji & originalo atsargų galima rasti LCD-Display.com, tą pačią dieną pristatymas su nemokama siuntimo kaina.
CHIMEI INNOLUX M215HGJ-P02 pdf duomenų lape arba išsamiose CHIMEI INNOLUX M215HGJ-P02 arba kitų CHIMEI INNOLUX LCD specifikacijose prašome rašykite mums, mes mielai pristatysime vieną.
Prašyti citatos iš CHIMEI INNOLUX M215HGJ-P02 platintojo adresu LCDs-Display.com. Rašykite mums: info@LCDs-Display.com
CHIMEI INNOLUX M215HGJ-P02 yra nauji & originalo atsargų galima rasti LCD-Display.com, tą pačią dieną pristatymas su nemokama siuntimo kaina.
CHIMEI INNOLUX M215HGJ-P02 pdf duomenų lape arba išsamiose CHIMEI INNOLUX M215HGJ-P02 arba kitų CHIMEI INNOLUX LCD specifikacijose prašome rašykite mums, mes mielai pristatysime vieną.
Prašyti citatos iš CHIMEI INNOLUX M215HGJ-P02 platintojo adresu LCDs-Display.com. Rašykite mums: info@LCDs-Display.com
Susieti raktiniai žodžiai "M215HGJ-P02"
- CHIMEI INNOLUX M215HGJ-P02
- M215HGJ-P02 duomenų lapas
- M215HGJ-P02 vaizdas
- M215HGJ-P02 kaina
- M215HGJ-P02 platintojas
