Apžvalga
Specifikacija
M215HGJ-P02

M215HGJ-P02 Pagrindinė informacija
| Panel modelis | M215HGJ-P02 |
|---|---|
| Panel Gamintojas | CHIMEI INNOLUX |
| Apibūdinimas | a-Si TFT-LCD ,21.5 inch, 1920×1080 |
| Skydo tipas | a-Si TFT-LCD |
| M215HGJ-P02 kaina | Užsisakykite kainą ir švino laiką |
| Darbinė temperatūra | 0 ~ 50 °C |
| Laikymo temperatūra | -20 ~ 60 °C |
M215HGJ-P02 Mechaninės savybės
| Dot rezoliucija | 1920(RGB)×1080 (FHD) |
|---|---|
| Pikselių konfigūracija | RGB Vertical Stripe |
| Pikselių tankis | 102 PPI |
| Aspect Ratio | 16:9 (H:V) |
| Formos koeficientas | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.08275×0.24825 mm (H×V) |
| Pikselių pikis | 0.24825×0.24825 mm (H×V) |
| Svoris | 435/455g (Typ./Max.) |
| Paviršius | Antiglare (Haze 25%), Hard coating (3H) |
| Aktyvi zona | 476.64×268.11 mm (H×V) |
| Kontūro matmenys | 487.14×280.41 mm (H×V) |
| Kontūro gylis | 1.43 (Typ.) mm |
| Kraštovaizdis ar portretas | Landscape type |
| Touch Panel | Without |
M215HGJ-P02 Optiniai elementai
| Rodymo rėžimas | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Ryškumas | 0 cd/m² |
| Kontrasto santykis | 1000 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Ekrano spalva | 16.7M (6-bit + Hi-FRC) |
| Atsakymo laikas | 1.5/3.5 (Typ.)(Tr/Td) |
| Žiūrėjimo kampas | 85/85/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Žiūrėjimo kryptis | 6 o'clock |
| Transmisyvumas | 6.1% (Typ.)(with Polarizer) |
| Saulės šviesa nuskaityta | N |
M215HGJ-P02 Elektronikos funkcija
| Vertikali dažnis | 60Hz |
|---|---|
| Atvirkštinė nuskaitymas | No |
M215HGJ-P02 Apšvietimo sistema
| Lempos tipas | No B/L |
|---|---|
| Lempos vairuotojo taryba | No |
M215HGJ-P02 Signalo sąsaja
| Signalo kategorija | LVDS |
|---|---|
| Signalo klasė | LVDS (2 ch, 8-bit) |
| Panelės įėjimo įtampa | 5.0V (Typ.) |
| Panelės įvesties srovė | 1.15/1.45A (Typ./Max.) |
| Panelio energijos suvartojimas | 5.8/7.25W (Typ./Max.) |
| Sąsajos tipas | Connector |
| Signalo sąsaja | STM - MSAKT2407P30HA, Pitch:1.0 mm, Pin:30 pins |
