MV215FHB-N40

| Panel modelis | MV215FHB-N40 |
|---|---|
| Panel Gamintojas | BOE |
| Apibūdinimas | a-Si TFT-LCD ,21.5 inch, 1920×1080 |
| Skydo tipas | a-Si TFT-LCD |
| MV215FHB-N40 kaina | Užsisakykite kainą ir švino laiką |
| Rodymo rėžimas | AFFS, Normally Black, Transmissive |
| Aktyvi zona | 476.64×267.768 mm |
| Kontūrai | 484.44×279.1 mm |
| Paviršius | Antiglare (Haze 25%), Hard coating (3H) |
| Kontrasto santykis | 1000:1 (Typ.) |
| Rodyti spalvas | 16.7M (8-bit) |
| Atsakymo laikas | 14 (Typ.)(G to G) |
| Žiūrėjimo kampas | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Dažnumas | 60Hz |
| Signalo sąsaja | LVDS (2 ch, 8-bit) , 30 pins |
| Įvesties įtampa | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com yra "BOE MV215FHB-N40" specialybės atsarginių dalių platintojas.
BOE MV215FHB-N40 yra nauji & originalo atsargų galima rasti LCD-Display.com, tą pačią dieną pristatymas su nemokama siuntimo kaina.
BOE MV215FHB-N40 pdf duomenų lape arba išsamiose BOE MV215FHB-N40 arba kitų BOE LCD specifikacijose prašome rašykite mums, mes mielai pristatysime vieną.
Prašyti citatos iš BOE MV215FHB-N40 platintojo adresu LCDs-Display.com. Rašykite mums: info@LCDs-Display.com
BOE MV215FHB-N40 yra nauji & originalo atsargų galima rasti LCD-Display.com, tą pačią dieną pristatymas su nemokama siuntimo kaina.
BOE MV215FHB-N40 pdf duomenų lape arba išsamiose BOE MV215FHB-N40 arba kitų BOE LCD specifikacijose prašome rašykite mums, mes mielai pristatysime vieną.
Prašyti citatos iš BOE MV215FHB-N40 platintojo adresu LCDs-Display.com. Rašykite mums: info@LCDs-Display.com
Susieti raktiniai žodžiai "MV215FHB-N40"
- BOE MV215FHB-N40
- MV215FHB-N40 duomenų lapas
- MV215FHB-N40 vaizdas
- MV215FHB-N40 kaina
- MV215FHB-N40 platintojas

