Apžvalga
Specifikacija
MV270QHB-N10

MV270QHB-N10 Pagrindinė informacija
| Panel modelis | MV270QHB-N10 |
|---|---|
| Panel Gamintojas | BOE |
| Apibūdinimas | a-Si TFT-LCD ,27.0 inch, 2560×1440 |
| Skydo tipas | a-Si TFT-LCD |
| MV270QHB-N10 kaina | Užsisakykite kainą ir švino laiką |
| Darbinė temperatūra | 0 ~ 50 °C |
| Laikymo temperatūra | -20 ~ 60 °C |
| Pastabos | TCO 6.0 , ES 6.0 compliant |
MV270QHB-N10 Mechaninės savybės
| Dot rezoliucija | 2560(RGB)×1440 (Quad-HD) |
|---|---|
| Pikselių konfigūracija | RGB Vertical Stripe |
| Pikselių tankis | 108 PPI |
| Aspect Ratio | 16:9 (H:V) |
| Formos koeficientas | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.0777×0.2331 mm (H×V) |
| Pikselių pikis | 0.2331×0.2331 mm (H×V) |
| Svoris | 650g (Typ.) |
| Paviršius | Antiglare (Haze 25%), Hard coating (3H) |
| Aktyvi zona | 596.736×335.664 mm (H×V) |
| Kontūro matmenys | 607.9×348.8 mm (H×V) |
| Kontūro gylis | 1.0 (Typ.) mm |
| Kraštovaizdis ar portretas | Landscape type |
| Touch Panel | Without |
MV270QHB-N10 Optiniai elementai
| Rodymo rėžimas | ADS, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Ryškumas | 0 cd/m² |
| Kontrasto santykis | 1000 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Ekrano spalva | 1.07B (8-bit + Hi-FRC) |
| Spalvų gama | 99% NTSC (CIE1931) |
| Atsakymo laikas | 14 (Typ.)(G to G) |
| Žiūrėjimo kampas | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Žiūrėjimo kryptis | Symmetry |
| Transmisyvumas | 3.5% (Typ.)(with Polarizer) |
| Saulės šviesa nuskaityta | N |
MV270QHB-N10 Elektronikos funkcija
| Vertikali dažnis | 60Hz |
|---|---|
| Atvirkštinė nuskaitymas | No |
MV270QHB-N10 Apšvietimo sistema
| Lempos tipas | No B/L |
|---|
MV270QHB-N10 Signalo sąsaja
| Signalo kategorija | LVDS |
|---|---|
| Signalo klasė | LVDS (4 ch, 10-bit) |
| Panelės įėjimo įtampa | 5.0V (Typ.) |
| Panelės įvesties srovė | 1.1/1.7A (Typ./Max.) |
| Panelio energijos suvartojimas | 5.5/8.5W (Typ./Max.) |
| Sąsajos tipas | Connector |
| Signalo sąsaja | UJU - IS050-C51B-C39-S, Pitch:0.5 mm, Pin:51 pins |
