NL3224AC36-01D

| Panel modelis | NL3224AC36-01D |
|---|---|
| Panel Gamintojas | NLT |
| Apibūdinimas | a-Si TFT-LCD ,5.7 inch, 320×240 |
| Skydo tipas | a-Si TFT-LCD |
| NL3224AC36-01D kaina | Užsisakykite kainą ir švino laiką |
| Rodymo rėžimas | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktyvi zona | 115.2×86.4 mm |
| Kontūrai | 144×104.6×12.3 mm |
| Paviršius | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Kontrasto santykis | 900:1 (Typ.) |
| Rodyti spalvas | 262K (6-bit) , CIE1931 50% |
| Atsakymo laikas | 3/15 (Typ.)(Tr/Td) |
| Žiūrėjimo kampas | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Dažnumas | 60Hz |
| Lempos tipas | WLED Embedded (LED Driver) |
| Signalo sąsaja | CMOS (1 ch, 6-bit) , 33 pins |
| Įvesties įtampa | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com yra "NLT NL3224AC36-01D" specialybės atsarginių dalių platintojas.
NLT NL3224AC36-01D yra nauji & originalo atsargų galima rasti LCD-Display.com, tą pačią dieną pristatymas su nemokama siuntimo kaina.
NLT NL3224AC36-01D pdf duomenų lape arba išsamiose NLT NL3224AC36-01D arba kitų NLT LCD specifikacijose prašome rašykite mums, mes mielai pristatysime vieną.
Prašyti citatos iš NLT NL3224AC36-01D platintojo adresu LCDs-Display.com. Rašykite mums: info@LCDs-Display.com
NLT NL3224AC36-01D yra nauji & originalo atsargų galima rasti LCD-Display.com, tą pačią dieną pristatymas su nemokama siuntimo kaina.
NLT NL3224AC36-01D pdf duomenų lape arba išsamiose NLT NL3224AC36-01D arba kitų NLT LCD specifikacijose prašome rašykite mums, mes mielai pristatysime vieną.
Prašyti citatos iš NLT NL3224AC36-01D platintojo adresu LCDs-Display.com. Rašykite mums: info@LCDs-Display.com
Susieti raktiniai žodžiai "NL3224AC36-01D"
- NLT NL3224AC36-01D
- NL3224AC36-01D duomenų lapas
- NL3224AC36-01D vaizdas
- NL3224AC36-01D kaina
- NL3224AC36-01D platintojas

