Apžvalga
Specifikacija
NT156WHM-A00

NT156WHM-A00 Pagrindinė informacija
| Panel modelis | NT156WHM-A00 |
|---|---|
| Panel Gamintojas | BOE |
| Apibūdinimas | a-Si TFT-LCD ,15.6 inch, 1366×768 |
| Skydo tipas | a-Si TFT-LCD |
| NT156WHM-A00 kaina | Užsisakykite kainą ir švino laiką |
| Darbinė temperatūra | 0 ~ 50 °C |
| Laikymo temperatūra | -20 ~ 60 °C |
| Pastabos | OGS |
NT156WHM-A00 Mechaninės savybės
| Dot rezoliucija | 1366(RGB)×768 (WXGA) |
|---|---|
| Pikselių konfigūracija | RGB Vertical Stripe |
| Pikselių tankis | 100 PPI |
| Aspect Ratio | 16:9 (H:V) |
| Formos koeficientas | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.084×0.252 mm (H×V) |
| Pikselių pikis | 0.252×0.252 mm (H×V) |
| Svoris | 395g (Max.) |
| Paviršius | Hard coating (7H) |
| Aktyvi zona | 344.232×193.536 mm (H×V) |
| Kontūro matmenys | 359.5×223.8 mm (H×V) |
| Kontūro gylis | 3.8 (Max.) mm |
| Formos stilius | Flat (PCBA Flat, Depth 3.4~4.0mm) |
| Skylės ir kronšteinai | Face mounting holes (8 pcs) on up, down slugs |
| Kraštovaizdis ar portretas | Landscape type |
| Touch Panel | Embeded (Projected Capacitive Touch) |
NT156WHM-A00 Optiniai elementai
| Rodymo rėžimas | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Ryškumas | 220 cd/m² (Typ.) |
| Kontrasto santykis | 500 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Ekrano spalva | 262K (6-bit) |
| Spalvų gama | 45% NTSC (CIE1931) |
| Atsakymo laikas | 12 (Typ.)(Tr+Td) |
| Žiūrėjimo kampas | 45/45/20/40 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Balta spalva chromo | Wx:0.313; Wy:0.329 |
| Balta variacija | 1.25/1.54 (Max.)(5/13 points) |
| Saulės šviesa nuskaityta | N |
NT156WHM-A00 Elektronikos funkcija
| Vertikali dažnis | 60Hz |
|---|---|
| Atvirkštinė nuskaitymas | No |
| Bendras energijos suvartojimas | 4.0W (Max.) |
NT156WHM-A00 Apšvietimo sistema
| Lempos pozicija | Edge light type |
|---|---|
| Lempos tipas | WLED |
| Lempos suma | 9S4P |
| Lempos forma | 4 strings |
| Lempos gyvenimo laikas | 15K(Min.) (Hours) |
| Sąsajos tipas | Included in panel signal interface |
| Lempos vairuotojo taryba | 2.8W (Max.) |
NT156WHM-A00 Signalo sąsaja
| Signalo kategorija | LVDS |
|---|---|
| Signalo klasė | LVDS (1 ch, 6-bit) |
| Panelės įėjimo įtampa | 3.3V (Typ.) |
| Panelės įvesties srovė | TBD |
| Panelio energijos suvartojimas | 1.0/1.2W (Typ./Max.) |
| Sąsajos tipas | Connector |
| Sąsajos pozicija | |
| Signalo sąsaja | STM - MSAK24025P40, Pitch:0.5 mm, Pin:40 pins |
