NT18D41VM
| Panel modelis | NT18D41VM |
|---|---|
| Panel Gamintojas | No Brand |
| Apibūdinimas | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 1024×600 |
| Skydo tipas | a-Si TFT-LCD |
| NT18D41VM kaina | Užsisakykite kainą ir švino laiką |
| Rodymo rėžimas | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Aktyvi zona | 153.6×90 mm |
| Kontūrai | 162.8×103.1×4.5 mm |
| Paviršius | |
| Kontrasto santykis | 800:1 (Typ.) |
| Rodyti spalvas | 16.7M (8-bit) , CIE1931 50% |
| Atsakymo laikas | |
| Žiūrėjimo kampas | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Dažnumas | 60Hz |
| Lempos tipas | 7S3P WLED Without Driver |
| Signalo sąsaja | LVDS (1 ch, 8-bit) + SPI , 30 pins |
| Įvesties įtampa | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com yra "No Brand NT18D41VM" specialybės atsarginių dalių platintojas.
No Brand NT18D41VM yra nauji & originalo atsargų galima rasti LCD-Display.com, tą pačią dieną pristatymas su nemokama siuntimo kaina.
No Brand NT18D41VM pdf duomenų lape arba išsamiose No Brand NT18D41VM arba kitų No Brand LCD specifikacijose prašome rašykite mums, mes mielai pristatysime vieną.
Prašyti citatos iš No Brand NT18D41VM platintojo adresu LCDs-Display.com. Rašykite mums: info@LCDs-Display.com
No Brand NT18D41VM yra nauji & originalo atsargų galima rasti LCD-Display.com, tą pačią dieną pristatymas su nemokama siuntimo kaina.
No Brand NT18D41VM pdf duomenų lape arba išsamiose No Brand NT18D41VM arba kitų No Brand LCD specifikacijose prašome rašykite mums, mes mielai pristatysime vieną.
Prašyti citatos iš No Brand NT18D41VM platintojo adresu LCDs-Display.com. Rašykite mums: info@LCDs-Display.com
Susieti raktiniai žodžiai "NT18D41VM"
- No Brand NT18D41VM
- NT18D41VM duomenų lapas
- NT18D41VM vaizdas
- NT18D41VM kaina
- NT18D41VM platintojas

