Apžvalga
Specifikacija
RX024A-03

RX024A-03 Pagrindinė informacija
| Panel modelis | RX024A-03 |
|---|---|
| Panel Gamintojas | ROGIN |
| Apibūdinimas | a-Si TFT-LCD ,2.4 inch, 480×234 |
| Skydo tipas | a-Si TFT-LCD |
| RX024A-03 kaina | Užsisakykite kainą ir švino laiką |
| Darbinė temperatūra | -20 ~ 70 °C |
| Laikymo temperatūra | -30 ~ 80 °C |
RX024A-03 Mechaninės savybės
| Dot rezoliucija | 480×234 |
|---|---|
| Pikselių konfigūracija | RGB Delta |
| Pikselių tankis | 120 PPI |
| Aspect Ratio | 4:3 (H:V) |
| Formos koeficientas | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.100×0.1525 mm (H×V) |
| Svoris | TBD |
| Aktyvi zona | 48×35.685 mm (H×V) |
| Kontūro matmenys | 54.8×47.15 mm (H×V) |
| Kontūro gylis | 2.85/2.9 (Typ./Max.) mm |
| Kraštovaizdis ar portretas | Landscape type |
| Touch Panel | Without |
RX024A-03 Optiniai elementai
| Rodymo rėžimas | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Ryškumas | 200 cd/m² (Typ.) |
| Kontrasto santykis | 400 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Spalvų gama | 45% NTSC (CIE1931) |
| Atsakymo laikas | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Žiūrėjimo kampas | 65/65/50/65 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Žiūrėjimo kryptis | 6 o'clock |
| Saulės šviesa nuskaityta | N |
RX024A-03 Elektronikos funkcija
| Bendras energijos suvartojimas | 250mW (Typ.) |
|---|---|
| Vairuotojo IC | Built-in OTA5182A |
RX024A-03 Apšvietimo sistema
| Lempos pozicija | Edge light type |
|---|---|
| Lempos tipas | WLED |
| Lempos suma | 2 pcs |
| Lempos forma | Parallel |
| Lempos gyvenimo laikas | 50K(Min.) (Hours) |
| Lempos įtampa | 3.2V (Typ.) |
| Lempos srovė | 30/40mA (Typ./Max.) |
| Sąsajos tipas | Included in panel signal interface |
| Lempos vairuotojo taryba | No |
RX024A-03 Signalo sąsaja
| Signalo kategorija | Serial RGB |
|---|---|
| Signalo klasė | Serial RGB (8-bit) + SPI |
| Panelės įėjimo įtampa | 3.3/3.3V (Typ.)(VCC/IOVCC) |
| Sąsajos tipas | FPC |
