Apžvalga
Specifikacija
RX050A-09

RX050A-09 Pagrindinė informacija
| Panel modelis | RX050A-09 |
|---|---|
| Panel Gamintojas | ROGIN |
| Apibūdinimas | a-Si TFT-LCD ,5.0 inch, 480×272 |
| Skydo tipas | a-Si TFT-LCD |
| RX050A-09 kaina | Užsisakykite kainą ir švino laiką |
| Darbinė temperatūra | -20 ~ 70 °C |
| Laikymo temperatūra | -30 ~ 80 °C |
RX050A-09 Mechaninės savybės
| Dot rezoliucija | 480(RGB)×272 (WQVGA) |
|---|---|
| Pikselių konfigūracija | RGB Vertical Stripe |
| Pikselių tankis | 109 PPI |
| Aspect Ratio | 16:9 (H:V) |
| Formos koeficientas | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.077×0.231 mm (H×V) |
| Pikselių pikis | 0.231×0.231 mm (H×V) |
| Aktyvi zona | 110.88×62.832 mm (H×V) |
| Kontūro matmenys | 120.7×75.8 mm (H×V) |
| Kontūro gylis | 3.1±0.2 mm |
| Kraštovaizdis ar portretas | Landscape type |
| Touch Panel | Without |
RX050A-09 Optiniai elementai
| Rodymo rėžimas | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Ryškumas | 200 cd/m² (Typ.) |
| Kontrasto santykis | 500 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Ekrano spalva | 16.7M (8-bit) |
| Spalvų gama | 50% NTSC (CIE1931) |
| Atsakymo laikas | 20 (Typ.)(Tr+Td) |
| Žiūrėjimo kampas | 70/70/50/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Žiūrėjimo kryptis | 6 o'clock |
| Balta spalva chromo | Wx:0.231; Wy:0.231 |
| Saulės šviesa nuskaityta | N |
RX050A-09 Elektronikos funkcija
| Vairuotojo IC | Built-in HX8257A-A01 |
|---|
RX050A-09 Apšvietimo sistema
| Lempos pozicija | Edge light type |
|---|---|
| Lempos tipas | WLED |
| Lempos suma | 6S2P |
| Lempos forma | Array |
| Lempos įtampa | 18.2V (Typ.) |
| Lempos srovė | 40mA (Typ.) |
| Sąsajos tipas | Included in panel signal interface |
| Lempos vairuotojo taryba | No |
RX050A-09 Signalo sąsaja
| Signalo kategorija | TTL |
|---|---|
| Signalo klasė | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) |
| Panelės įėjimo įtampa | 3.3/3.3V (Typ.)(VDD/PVDD) |
| Sąsajos tipas | FPC |
