RX380HDL-C07

| Panel modelis | RX380HDL-C07 |
|---|---|
| Panel Gamintojas | ROGIN |
| Apibūdinimas | a-Si TFT-LCD ,38 inch, 1920×540 |
| Skydo tipas | a-Si TFT-LCD |
| RX380HDL-C07 kaina | Užsisakykite kainą ir švino laiką |
| Rodymo rėžimas | MVA, Normally Black, Transmissive |
| Aktyvi zona | 930.25×261.63 mm |
| Kontūrai | 972×304 mm |
| Paviršius | Antiglare (Haze 2%), Hard coating (3H) |
| Kontrasto santykis | 5000:1 (Typ.) |
| Rodyti spalvas | 16.7M (8-bit) , CIE1931 75% |
| Atsakymo laikas | 8 (Typ.)(G to G) |
| Žiūrėjimo kampas | 88/88/88/88 (Typ.)(CR≥20) (L/R/U/D) |
| Dažnumas | 60Hz |
| Lempos tipas | WLED Embedded (LED Driver) |
| Signalo sąsaja | LVDS (2 ch, 8-bit) , 51 pins |
| Įvesties įtampa | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com yra "ROGIN RX380HDL-C07" specialybės atsarginių dalių platintojas.
ROGIN RX380HDL-C07 yra nauji & originalo atsargų galima rasti LCD-Display.com, tą pačią dieną pristatymas su nemokama siuntimo kaina.
ROGIN RX380HDL-C07 pdf duomenų lape arba išsamiose ROGIN RX380HDL-C07 arba kitų ROGIN LCD specifikacijose prašome rašykite mums, mes mielai pristatysime vieną.
Prašyti citatos iš ROGIN RX380HDL-C07 platintojo adresu LCDs-Display.com. Rašykite mums: info@LCDs-Display.com
ROGIN RX380HDL-C07 yra nauji & originalo atsargų galima rasti LCD-Display.com, tą pačią dieną pristatymas su nemokama siuntimo kaina.
ROGIN RX380HDL-C07 pdf duomenų lape arba išsamiose ROGIN RX380HDL-C07 arba kitų ROGIN LCD specifikacijose prašome rašykite mums, mes mielai pristatysime vieną.
Prašyti citatos iš ROGIN RX380HDL-C07 platintojo adresu LCDs-Display.com. Rašykite mums: info@LCDs-Display.com
Susieti raktiniai žodžiai "RX380HDL-C07"
- ROGIN RX380HDL-C07
- RX380HDL-C07 duomenų lapas
- RX380HDL-C07 vaizdas
- RX380HDL-C07 kaina
- RX380HDL-C07 platintojas

