Apžvalga
Specifikacija
RX485TXP01

RX485TXP01 Pagrindinė informacija
| Panel modelis | RX485TXP01 |
|---|---|
| Panel Gamintojas | ROGIN |
| Apibūdinimas | a-Si TFT-LCD ,48.5 inch, 1920×540 |
| Skydo tipas | a-Si TFT-LCD |
| RX485TXP01 kaina | Užsisakykite kainą ir švino laiką |
| Darbinė temperatūra | 0 ~ 50 °C |
| Laikymo temperatūra | -20 ~ 60 °C |
| Pastabos | 1/3 cut of 55" |
RX485TXP01 Mechaninės savybės
| Dot rezoliucija | 1920(RGB)×540 |
|---|---|
| Pikselių konfigūracija | RGB Vertical Stripe |
| Pikselių tankis | 41 PPI |
| Aspect Ratio | >3:1 (H:V) |
| Formos koeficientas | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.210×0.630 mm (H×V) |
| Pikselių pikis | 0.630×0.630 mm (H×V) |
| Paviršius | Antiglare (Haze 2%) |
| Aktyvi zona | 1209.6×226.8 mm (H×V) |
| Bezel Area | 1212.6×230.8 mm (H×V) |
| Kontūro matmenys | 1249.6×267.8 mm (H×V) |
| Kontūro gylis | 25 (Typ.) mm |
| Skylės ir kronšteinai | Side mounting holes |
| Touch Panel | Without |
RX485TXP01 Optiniai elementai
| Rodymo rėžimas | Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Ryškumas | 700 cd/m² (Typ.) |
| Kontrasto santykis | 5000 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Ekrano spalva | 1.07B (10-bit) |
| Spalvų gama | 75% NTSC (CIE1931) |
| Atsakymo laikas | 6.5 (Typ.)(G to G) |
| Žiūrėjimo kampas | 88/88/88/88 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Žiūrėjimo kryptis | Symmetry |
| Balta variacija | 1.30 (Max.)(9 points) |
| Saulės šviesa nuskaityta | N |
RX485TXP01 Elektronikos funkcija
| Vertikali dažnis | 60Hz |
|---|---|
| Atvirkštinė nuskaitymas | No |
RX485TXP01 Apšvietimo sistema
| Lempos pozicija | Edge light type |
|---|---|
| Lempos tipas | WLED |
| Lempos gyvenimo laikas | 30K(Min.) (Hours) |
| Lempos vairuotojo taryba | 42/45W (Typ./Max.) |
RX485TXP01 Signalo sąsaja
| Signalo kategorija | LVDS |
|---|---|
| Signalo klasė | LVDS (2 ch, 10-bit) |
| Panelės įėjimo įtampa | 12.0V (Typ.) |
| Panelės įvesties srovė | 0.45/1.68A (Typ./Max.) |
| Panelio energijos suvartojimas | 5.4/20.16W (Typ./Max.) |
| Sąsajos tipas | Connector |
| Signalo sąsaja | JAE - FI-RE51S-HF, Pitch:0.5 mm, Pin:51 pins |
