Apžvalga
Specifikacija
S023LQ02

S023LQ02 Pagrindinė informacija
| Panel modelis | S023LQ02 |
|---|---|
| Panel Gamintojas | CDTECH |
| Apibūdinimas | a-Si TFT-LCD ,2.3 inch, 320×240 |
| Skydo tipas | a-Si TFT-LCD |
| S023LQ02 kaina | Užsisakykite kainą ir švino laiką |
| Darbinė temperatūra | -20 ~ 70 °C |
| Laikymo temperatūra | -30 ~ 80 °C |
S023LQ02 Mechaninės savybės
| Dot rezoliucija | 320(RGB)×240 (QVGA) |
|---|---|
| Pikselių konfigūracija | RGB Vertical Stripe |
| Pikselių tankis | 173 PPI |
| Aspect Ratio | 4:3 (H:V) |
| Formos koeficientas | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.0487×0.1461 mm (H×V) |
| Pikselių pikis | 0.1461×0.1461 mm (H×V) |
| Svoris | TBD |
| Aktyvi zona | 46.725×35.064 mm (H×V) |
| Kontūro matmenys | 51×45.8 mm (H×V) |
| Kontūro gylis | 2.4 (Typ.) mm |
| Kraštovaizdis ar portretas | Landscape type |
| Touch Panel | Without |
S023LQ02 Optiniai elementai
| Rodymo rėžimas | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Ryškumas | 260 cd/m² (Typ.) |
| Kontrasto santykis | 500 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Ekrano spalva | 262K (6-bit) |
| Spalvų gama | 50% NTSC (CIE1931) |
| Atsakymo laikas | 20/20 (Typ.)(Tr/Td) |
| Žiūrėjimo kampas | 65/65/65/55 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Žiūrėjimo kryptis | 6 o'clock |
| Balta spalva chromo | Wx:0.310; Wy:0.330 |
| Saulės šviesa nuskaityta | N |
S023LQ02 Elektronikos funkcija
| Vairuotojo IC | COG Built-in ILI9342 |
|---|
S023LQ02 Apšvietimo sistema
| Lempos pozicija | Edge light type |
|---|---|
| Lempos tipas | WLED |
| Lempos suma | 1S4P |
| Lempos forma | 4 strings |
| Lempos gyvenimo laikas | 25K(Min.) (Hours) |
| Lempos įtampa | 3.2/3.3V (Typ./Max.) |
| Lempos srovė | 20/25mA (Typ./Max.) |
| Sąsajos tipas | Included in panel signal interface |
| Lempos vairuotojo taryba | No |
S023LQ02 Signalo sąsaja
| Signalo kategorija | CPU |
|---|---|
| Signalo klasė | 8/16-bit 8080 parallel |
| Panelės įėjimo įtampa | 1.8/2.8V (Typ.)(IOVCC/VCC) |
| Sąsajos tipas | FPC |
