Apžvalga
Specifikacija
S032WQ04

S032WQ04 Pagrindinė informacija
| Panel modelis | S032WQ04 |
|---|---|
| Panel Gamintojas | CDTECH |
| Apibūdinimas | a-Si TFT-LCD ,3.2 inch, 240×400 |
| Skydo tipas | a-Si TFT-LCD |
| S032WQ04 kaina | Užsisakykite kainą ir švino laiką |
| Darbinė temperatūra | -20 ~ 70 °C |
| Laikymo temperatūra | -25 ~ 80 °C |
S032WQ04 Mechaninės savybės
| Dot rezoliucija | 240(RGB)×400 (WQVGA) |
|---|---|
| Pikselių konfigūracija | RGB Vertical Stripe |
| Pikselių tankis | 145 PPI |
| Aspect Ratio | 3:5 (H:V) |
| Formos koeficientas | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.058×0.174 mm (H×V) |
| Pikselių pikis | 0.174×0.174 mm (H×V) |
| Svoris | 17g (Typ.) |
| Aktyvi zona | 41.76×69.6 mm (H×V) |
| Kontūro matmenys | 47.66×80.9 mm (H×V) |
| Kontūro gylis | 2.3±0.2 mm |
| Kraštovaizdis ar portretas | Portrait type |
| Touch Panel | Without |
S032WQ04 Optiniai elementai
| Rodymo rėžimas | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Ryškumas | 220 cd/m² (Typ.) |
| Kontrasto santykis | 350 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Ekrano spalva | 262K (6-bit) |
| Spalvų gama | 55% NTSC (CIE1931) |
| Atsakymo laikas | 20 (Typ.)(Tr+Td) |
| Žiūrėjimo kampas | 65/65/65/55 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Žiūrėjimo kryptis | 6 o'clock |
| Balta spalva chromo | Wx:0.310; Wy:0.330 |
| Balta variacija | 1.25 (Max.)(9 points) |
| Saulės šviesa nuskaityta | N |
S032WQ04 Elektronikos funkcija
| Vairuotojo IC | COG Built-in ILI9327 |
|---|
S032WQ04 Apšvietimo sistema
| Lempos pozicija | Edge light type |
|---|---|
| Lempos tipas | WLED |
| Lempos suma | 1S4P |
| Lempos forma | 4 strings |
| Lempos gyvenimo laikas | 25K(Min.) (Hours) |
| Lempos įtampa | 3.2/3.3V (Typ./Max.) |
| Lempos srovė | 20/25mA (Typ./Max.) |
| Lempos Energijos sąnaudos | 0.26/0.33W (Typ./Max.) |
| Sąsajos tipas | Included in panel signal interface |
| Lempos vairuotojo taryba | No |
S032WQ04 Signalo sąsaja
| Signalo kategorija | CPU/RGB |
|---|---|
| Signalo klasė | CPU/RGB |
| Panelės įėjimo įtampa | 2.8/2.8V (Typ.)(IOVCC/VCI) |
| Sąsajos tipas | FPC |
