Apžvalga
Specifikacija
S035Q09-1

S035Q09-1 Pagrindinė informacija
| Panel modelis | S035Q09-1 |
|---|---|
| Panel Gamintojas | CDTECH |
| Apibūdinimas | a-Si TFT-LCD ,3.5 inch, 320×240 |
| Skydo tipas | a-Si TFT-LCD |
| S035Q09-1 kaina | Užsisakykite kainą ir švino laiką |
| Darbinė temperatūra | -20 ~ 70 °C |
| Laikymo temperatūra | -30 ~ 80 °C |
S035Q09-1 Mechaninės savybės
| Dot rezoliucija | 320(RGB)×240 (QVGA) |
|---|---|
| Pikselių konfigūracija | RGB Vertical Stripe |
| Pikselių tankis | 115 PPI |
| Aspect Ratio | 4:3 (H:V) |
| Formos koeficientas | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.073×0.219 mm (H×V) |
| Pikselių pikis | 0.219×0.219 mm (H×V) |
| Svoris | TBD |
| Paviršius | Hard coating (3H) |
| Aktyvi zona | 70.08×52.56 mm (H×V) |
| Bezel Area | 73.1×55.5 mm (H×V) |
| Kontūro matmenys | 76.9×63.84 mm (H×V) |
| Kontūro gylis | 3.27 (Typ.) mm |
| Kraštovaizdis ar portretas | Landscape type |
| Touch Panel | Without |
S035Q09-1 Optiniai elementai
| Rodymo rėžimas | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Ryškumas | 400 cd/m² (Typ.) |
| Kontrasto santykis | 400 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Ekrano spalva | 16.7M (8-bit) |
| Spalvų gama | 61% NTSC (CIE1931) |
| Atsakymo laikas | 8/17 (Typ.)(Tr/Td) |
| Žiūrėjimo kampas | 65/65/55/65 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Žiūrėjimo kryptis | 12 o'clock |
| Balta spalva chromo | Wx:0.310; Wy:0.330 |
| Balta variacija | 1.25 (Max.)(9 points) |
| Saulės šviesa nuskaityta | N |
S035Q09-1 Elektronikos funkcija
| Vertikali dažnis | 60Hz |
|---|---|
| Vairuotojo IC | COG Built-in SSD2119 |
S035Q09-1 Apšvietimo sistema
| Lempos pozicija | Edge light type |
|---|---|
| Lempos tipas | WLED |
| Lempos suma | 6S1P |
| Lempos forma | 1 string |
| Lempos gyvenimo laikas | 25K(Min.) (Hours) |
| Lempos įtampa | 19.2/19.8V (Typ./Max.) |
| Lempos srovė | 20/25mA (Typ./Max.) |
| Lempos Energijos sąnaudos | 384/495mW (Typ./Max.) |
| Sąsajos tipas | Included in panel signal interface |
| Lempos vairuotojo taryba | No |
S035Q09-1 Signalo sąsaja
| Signalo kategorija | CPU/RGB/SPI |
|---|---|
| Signalo klasė | 8/9/16/18-bit 6800/8080 parallel, 6/9/16/18-bit RGB, SPI |
| Panelės įėjimo įtampa | 3.3/3.3V (Typ.)(VCI/VDDIO) |
| Sąsajos tipas | FPC |
