S035Q13-T

| Panel modelis | S035Q13-T |
|---|---|
| Panel Gamintojas | CDTECH |
| Apibūdinimas | a-Si TFT-LCD ,3.5 inch, 320×240 |
| Skydo tipas | a-Si TFT-LCD |
| S035Q13-T kaina | Užsisakykite kainą ir švino laiką |
| Rodymo rėžimas | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktyvi zona | 70.08×52.56 mm |
| Kontūrai | 76.9×63.84 mm |
| Paviršius | Hard coating (3H) |
| Kontrasto santykis | 350:1 (Typ.) |
| Rodyti spalvas | 16.7M (8-bit) , CIE1931 61% |
| Atsakymo laikas | 25/25 (Typ.)(Tr/Td) |
| Žiūrėjimo kampas | 65/65/55/65 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Dažnumas | 60Hz |
| Lempos tipas | 6S1P WLED Without Driver |
| Signalo sąsaja | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) , 60 pins |
| Įvesties įtampa | 3.3V (Typ.)(VDD) |
LCDs-Display.com yra "CDTECH S035Q13-T" specialybės atsarginių dalių platintojas.
CDTECH S035Q13-T yra nauji & originalo atsargų galima rasti LCD-Display.com, tą pačią dieną pristatymas su nemokama siuntimo kaina.
CDTECH S035Q13-T pdf duomenų lape arba išsamiose CDTECH S035Q13-T arba kitų CDTECH LCD specifikacijose prašome rašykite mums, mes mielai pristatysime vieną.
Prašyti citatos iš CDTECH S035Q13-T platintojo adresu LCDs-Display.com. Rašykite mums: info@LCDs-Display.com
CDTECH S035Q13-T yra nauji & originalo atsargų galima rasti LCD-Display.com, tą pačią dieną pristatymas su nemokama siuntimo kaina.
CDTECH S035Q13-T pdf duomenų lape arba išsamiose CDTECH S035Q13-T arba kitų CDTECH LCD specifikacijose prašome rašykite mums, mes mielai pristatysime vieną.
Prašyti citatos iš CDTECH S035Q13-T platintojo adresu LCDs-Display.com. Rašykite mums: info@LCDs-Display.com
Susieti raktiniai žodžiai "S035Q13-T"
- CDTECH S035Q13-T
- S035Q13-T duomenų lapas
- S035Q13-T vaizdas
- S035Q13-T kaina
- S035Q13-T platintojas

