S035V01-T

| Panel modelis | S035V01-T |
|---|---|
| Panel Gamintojas | CDTECH |
| Apibūdinimas | a-Si TFT-LCD ,3.5 inch, 480×640 |
| Skydo tipas | a-Si TFT-LCD |
| S035V01-T kaina | Užsisakykite kainą ir švino laiką |
| Rodymo rėžimas | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktyvi zona | 53.28×71.04 mm |
| Kontūrai | 64×85 mm |
| Paviršius | |
| Kontrasto santykis | 500:1 (Typ.) |
| Rodyti spalvas | 262K (6-bit) , CIE1931 50% |
| Atsakymo laikas | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Žiūrėjimo kampas | 65/65/55/65 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Dažnumas | 60Hz |
| Lempos tipas | 4S2P WLED Without Driver |
| Signalo sąsaja | CPU/RGB , 61 pins |
| Įvesties įtampa | 3.3/3.3V (Typ.)(VCC/IOVCC) |
LCDs-Display.com yra "CDTECH S035V01-T" specialybės atsarginių dalių platintojas.
CDTECH S035V01-T yra nauji & originalo atsargų galima rasti LCD-Display.com, tą pačią dieną pristatymas su nemokama siuntimo kaina.
CDTECH S035V01-T pdf duomenų lape arba išsamiose CDTECH S035V01-T arba kitų CDTECH LCD specifikacijose prašome rašykite mums, mes mielai pristatysime vieną.
Prašyti citatos iš CDTECH S035V01-T platintojo adresu LCDs-Display.com. Rašykite mums: info@LCDs-Display.com
CDTECH S035V01-T yra nauji & originalo atsargų galima rasti LCD-Display.com, tą pačią dieną pristatymas su nemokama siuntimo kaina.
CDTECH S035V01-T pdf duomenų lape arba išsamiose CDTECH S035V01-T arba kitų CDTECH LCD specifikacijose prašome rašykite mums, mes mielai pristatysime vieną.
Prašyti citatos iš CDTECH S035V01-T platintojo adresu LCDs-Display.com. Rašykite mums: info@LCDs-Display.com
Susieti raktiniai žodžiai "S035V01-T"
- CDTECH S035V01-T
- S035V01-T duomenų lapas
- S035V01-T vaizdas
- S035V01-T kaina
- S035V01-T platintojas

