Apžvalga
Specifikacija
S039WQ01

S039WQ01 Pagrindinė informacija
| Panel modelis | S039WQ01 |
|---|---|
| Panel Gamintojas | CDTECH |
| Apibūdinimas | a-Si TFT-LCD ,3.9 inch, 480×128 |
| Skydo tipas | a-Si TFT-LCD |
| S039WQ01 kaina | Užsisakykite kainą ir švino laiką |
| Darbinė temperatūra | -20 ~ 70 °C |
| Laikymo temperatūra | -30 ~ 80 °C |
| Pastabos | 1/2 cut of 4.3 inch |
S039WQ01 Mechaninės savybės
| Dot rezoliucija | 480(RGB)×128 |
|---|---|
| Pikselių konfigūracija | RGB Vertical Stripe |
| Pikselių tankis | 128 PPI |
| Aspect Ratio | >3:1 (H:V) |
| Formos koeficientas | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.066×0.198 mm (H×V) |
| Pikselių pikis | 0.198×0.198 mm (H×V) |
| Svoris | TBD |
| Aktyvi zona | 95.04×25.34 mm (H×V) |
| Bezel Area | 98.04×28.34 mm (H×V) |
| Kontūro matmenys | 105.5×40.64 mm (H×V) |
| Kontūro gylis | 2.95±0.2 mm |
| Kraštovaizdis ar portretas | Landscape type |
| Touch Panel | Without |
S039WQ01 Optiniai elementai
| Rodymo rėžimas | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Ryškumas | 500 cd/m² (Typ.) |
| Kontrasto santykis | 500 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Ekrano spalva | 16.7M (8-bit) |
| Spalvų gama | 50% NTSC (CIE1931) |
| Atsakymo laikas | 10/15 (Typ.)(Tr/Td) |
| Žiūrėjimo kampas | 65/65/55/65 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Žiūrėjimo kryptis | 12 o'clock |
| Balta spalva chromo | Wx:0.310; Wy:0.330 |
| Saulės šviesa nuskaityta | N |
S039WQ01 Elektronikos funkcija
| Vairuotojo IC | COG Built-in ILI6480 |
|---|
S039WQ01 Apšvietimo sistema
| Lempos pozicija | Edge light type |
|---|---|
| Lempos tipas | WLED |
| Lempos suma | 5S2P |
| Lempos forma | Array |
| Lempos gyvenimo laikas | 30K(Min.) (Hours) |
| Lempos įtampa | 16.0/16.5V (Typ./Max.) |
| Lempos srovė | 40/50mA (Typ./Max.) |
| Lempos Energijos sąnaudos | 0.64/0.825W (Typ./Max.) |
| Sąsajos tipas | Included in panel signal interface |
| Lempos vairuotojo taryba | No |
S039WQ01 Signalo sąsaja
| Signalo kategorija | TTL |
|---|---|
| Signalo klasė | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) |
| Panelės įėjimo įtampa | 3.3/3.3 (Typ.)(VDD/PVDD) |
| Sąsajos tipas | FPC |
