S043WQ07H-T

| Panel modelis | S043WQ07H-T |
|---|---|
| Panel Gamintojas | CDTECH |
| Apibūdinimas | a-Si TFT-LCD ,4.3 inch, 480×272 |
| Skydo tipas | a-Si TFT-LCD |
| S043WQ07H-T kaina | Užsisakykite kainą ir švino laiką |
| Rodymo rėžimas | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktyvi zona | 95.04×53.856 mm |
| Kontūrai | 105.5×67.2×4.35 mm |
| Paviršius | |
| Kontrasto santykis | 500:1 (Typ.) |
| Rodyti spalvas | 16.7M (8-bit) |
| Atsakymo laikas | 10/15 (Typ.)(Tr/Td) |
| Žiūrėjimo kampas | 65/65/55/65 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Dažnumas | 60Hz |
| Lempos tipas | 5S2P WLED Without Driver |
| Signalo sąsaja | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) , 40 pins |
| Įvesties įtampa | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com yra "CDTECH S043WQ07H-T" specialybės atsarginių dalių platintojas.
CDTECH S043WQ07H-T yra nauji & originalo atsargų galima rasti LCD-Display.com, tą pačią dieną pristatymas su nemokama siuntimo kaina.
CDTECH S043WQ07H-T pdf duomenų lape arba išsamiose CDTECH S043WQ07H-T arba kitų CDTECH LCD specifikacijose prašome rašykite mums, mes mielai pristatysime vieną.
Prašyti citatos iš CDTECH S043WQ07H-T platintojo adresu LCDs-Display.com. Rašykite mums: info@LCDs-Display.com
CDTECH S043WQ07H-T yra nauji & originalo atsargų galima rasti LCD-Display.com, tą pačią dieną pristatymas su nemokama siuntimo kaina.
CDTECH S043WQ07H-T pdf duomenų lape arba išsamiose CDTECH S043WQ07H-T arba kitų CDTECH LCD specifikacijose prašome rašykite mums, mes mielai pristatysime vieną.
Prašyti citatos iš CDTECH S043WQ07H-T platintojo adresu LCDs-Display.com. Rašykite mums: info@LCDs-Display.com
Susieti raktiniai žodžiai "S043WQ07H-T"
- CDTECH S043WQ07H-T
- S043WQ07H-T duomenų lapas
- S043WQ07H-T vaizdas
- S043WQ07H-T kaina
- S043WQ07H-T platintojas

