S043WQ07H

| Panel modelis | S043WQ07H |
|---|---|
| Panel Gamintojas | CDTECH |
| Apibūdinimas | a-Si TFT-LCD ,4.3 inch, 480×272 |
| Skydo tipas | a-Si TFT-LCD |
| S043WQ07H kaina | Užsisakykite kainą ir švino laiką |
| Rodymo rėžimas | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktyvi zona | 95.04×53.856 mm |
| Kontūrai | 105.5×67.2 mm |
| Paviršius | |
| Kontrasto santykis | 500:1 (Typ.) |
| Rodyti spalvas | 16.7M (8-bit) , CIE1931 50% |
| Atsakymo laikas | 25/25 (Typ.)(Tr/Td) |
| Žiūrėjimo kampas | 65/65/55/65 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Dažnumas | 60Hz |
| Lempos tipas | 5S2P WLED Without Driver |
| Signalo sąsaja | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) , 40 pins |
| Įvesties įtampa | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com yra "CDTECH S043WQ07H" specialybės atsarginių dalių platintojas.
CDTECH S043WQ07H yra nauji & originalo atsargų galima rasti LCD-Display.com, tą pačią dieną pristatymas su nemokama siuntimo kaina.
CDTECH S043WQ07H pdf duomenų lape arba išsamiose CDTECH S043WQ07H arba kitų CDTECH LCD specifikacijose prašome rašykite mums, mes mielai pristatysime vieną.
Prašyti citatos iš CDTECH S043WQ07H platintojo adresu LCDs-Display.com. Rašykite mums: info@LCDs-Display.com
CDTECH S043WQ07H yra nauji & originalo atsargų galima rasti LCD-Display.com, tą pačią dieną pristatymas su nemokama siuntimo kaina.
CDTECH S043WQ07H pdf duomenų lape arba išsamiose CDTECH S043WQ07H arba kitų CDTECH LCD specifikacijose prašome rašykite mums, mes mielai pristatysime vieną.
Prašyti citatos iš CDTECH S043WQ07H platintojo adresu LCDs-Display.com. Rašykite mums: info@LCDs-Display.com
Susieti raktiniai žodžiai "S043WQ07H"
- CDTECH S043WQ07H
- S043WQ07H duomenų lapas
- S043WQ07H vaizdas
- S043WQ07H kaina
- S043WQ07H platintojas
