S046WV01

| Panel modelis | S046WV01 |
|---|---|
| Panel Gamintojas | CDTECH |
| Apibūdinimas | a-Si TFT-LCD ,4.6 inch, 800×320 |
| Skydo tipas | a-Si TFT-LCD |
| S046WV01 kaina | Užsisakykite kainą ir švino laiką |
| Rodymo rėžimas | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktyvi zona | 108×43.2 mm |
| Kontūrai | 120.7×56.16×3.3 mm |
| Paviršius | |
| Kontrasto santykis | 500:1 (Typ.) |
| Rodyti spalvas | 16.7M (8-bit) , CIE1931 50% |
| Atsakymo laikas | 20 (Typ.)(Tr+Td) |
| Žiūrėjimo kampas | 65/65/55/65 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Dažnumas | 60Hz |
| Lempos tipas | 6S2P WLED Without Driver |
| Signalo sąsaja | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) , 40 pins |
| Įvesties įtampa | 3.3V (Typ.)(VDD) |
LCDs-Display.com yra "CDTECH S046WV01" specialybės atsarginių dalių platintojas.
CDTECH S046WV01 yra nauji & originalo atsargų galima rasti LCD-Display.com, tą pačią dieną pristatymas su nemokama siuntimo kaina.
CDTECH S046WV01 pdf duomenų lape arba išsamiose CDTECH S046WV01 arba kitų CDTECH LCD specifikacijose prašome rašykite mums, mes mielai pristatysime vieną.
Prašyti citatos iš CDTECH S046WV01 platintojo adresu LCDs-Display.com. Rašykite mums: info@LCDs-Display.com
CDTECH S046WV01 yra nauji & originalo atsargų galima rasti LCD-Display.com, tą pačią dieną pristatymas su nemokama siuntimo kaina.
CDTECH S046WV01 pdf duomenų lape arba išsamiose CDTECH S046WV01 arba kitų CDTECH LCD specifikacijose prašome rašykite mums, mes mielai pristatysime vieną.
Prašyti citatos iš CDTECH S046WV01 platintojo adresu LCDs-Display.com. Rašykite mums: info@LCDs-Display.com
Susieti raktiniai žodžiai "S046WV01"
- CDTECH S046WV01
- S046WV01 duomenų lapas
- S046WV01 vaizdas
- S046WV01 kaina
- S046WV01 platintojas
