Apžvalga
Specifikacija
S080XG04H

S080XG04H Pagrindinė informacija
| Panel modelis | S080XG04H |
|---|---|
| Panel Gamintojas | CDTECH |
| Apibūdinimas | a-Si TFT-LCD ,8.0 inch, 1024×768 |
| Skydo tipas | a-Si TFT-LCD |
| S080XG04H kaina | Užsisakykite kainą ir švino laiką |
| Darbinė temperatūra | -20 ~ 70 °C |
| Laikymo temperatūra | -30 ~ 80 °C |
S080XG04H Mechaninės savybės
| Dot rezoliucija | 1024(RGB)×768 (XGA) |
|---|---|
| Pikselių konfigūracija | RGB Vertical Stripe |
| Pikselių tankis | 160 PPI |
| Aspect Ratio | 4:3 (H:V) |
| Formos koeficientas | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.05275×0.15825 mm (H×V) |
| Pikselių pikis | 0.15825×0.15825 mm (H×V) |
| Svoris | TBD |
| Aktyvi zona | 162.048×121.536 mm (H×V) |
| Bezel Area | 164.8×124.3 mm (H×V) |
| Kontūro matmenys | 183×141 mm (H×V) |
| Kontūro gylis | 6.15 (Typ.) mm |
| Kraštovaizdis ar portretas | Landscape type |
| Touch Panel | Without |
S080XG04H Optiniai elementai
| Rodymo rėžimas | IPS, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Ryškumas | 1000 cd/m² (Typ.) |
| Kontrasto santykis | 800 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Ekrano spalva | 16.7M (8-bit) |
| Spalvų gama | 70% NTSC (CIE1931) |
| Atsakymo laikas | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Žiūrėjimo kampas | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Žiūrėjimo kryptis | Symmetry |
| Balta spalva chromo | Wx:0.288; Wy:0.326 |
| Balta variacija | 1.43 (Max.)(9 points) |
| Saulės šviesa nuskaityta | Y |
S080XG04H Elektronikos funkcija
| Vertikali dažnis | 60Hz |
|---|---|
| Atvirkštinė nuskaitymas | Yes (U/D, L/R) |
S080XG04H Apšvietimo sistema
| Lempos pozicija | Edge light type |
|---|---|
| Lempos tipas | WLED |
| Lempos suma | 3S9P |
| Lempos forma | Array |
| Lempos gyvenimo laikas | 30K(Typ.) (Hours) |
| Lempos įtampa | 9.6/9.9V (Typ./Max.) |
| Lempos srovė | 540/585mA (Typ./Max.) |
| Sąsajos tipas | Connector |
| Lempos vairuotojo taryba | No |
S080XG04H Signalo sąsaja
| Signalo kategorija | LVDS |
|---|---|
| Signalo klasė | LVDS (1 ch, 8-bit) |
| Panelės įėjimo įtampa | 3.3/10.0/18.9/-7.8V (Typ)(VCC/AVDD/VGH/VGL) |
| Vaizdo signalų įtampa | 0≤VIL≤0.3VCC; 0.7VCC≤VIH≤VCC |
| Sąsajos tipas | FPC |
