Apžvalga
Specifikacija
S088WX03

S088WX03 Pagrindinė informacija
| Panel modelis | S088WX03 |
|---|---|
| Panel Gamintojas | CDTECH |
| Apibūdinimas | a-Si TFT-LCD ,8.8 inch, 1280×320 |
| Skydo tipas | a-Si TFT-LCD |
| S088WX03 kaina | Užsisakykite kainą ir švino laiką |
| Darbinė temperatūra | -10 ~ 50 °C |
| Laikymo temperatūra | -20 ~ 60 °C |
| Pastabos | 2/5 cut of 10.1 inch |
S088WX03 Mechaninės savybės
| Dot rezoliucija | 1280(RGB)×320 |
|---|---|
| Pikselių konfigūracija | RGB Vertical Stripe |
| Pikselių tankis | 149 PPI |
| Aspect Ratio | >3:1 (H:V) |
| Formos koeficientas | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.0565×0.1695 mm (H×V) |
| Pikselių pikis | 0.1695×0.1695 mm (H×V) |
| Svoris | 97g (Typ.) |
| Aktyvi zona | 216.96×54.24 mm (H×V) |
| Bezel Area | 551.2×57.84 mm (H×V) |
| Kontūro matmenys | 229.66×67.5 mm (H×V) |
| Kontūro gylis | 3.5/6.2 (Typ./Max.) mm |
| Kraštovaizdis ar portretas | Landscape type |
| Touch Panel | Without |
S088WX03 Optiniai elementai
| Rodymo rėžimas | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Ryškumas | 600 cd/m² (Typ.) |
| Kontrasto santykis | 700 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Ekrano spalva | 16.7M (8-bit) |
| Spalvų gama | 62% NTSC (CIE1931) |
| Atsakymo laikas | 10/15 (Typ.)(Tr/Td) |
| Žiūrėjimo kampas | 65/65/65/55 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Žiūrėjimo kryptis | 6 o'clock |
| Balta spalva chromo | Wx:0.312; Wy:0.349 |
| Balta variacija | 1.25/1.33 (Typ./Max.)(9 points) |
| Saulės šviesa nuskaityta | N |
S088WX03 Elektronikos funkcija
| Vertikali dažnis | 60Hz |
|---|---|
| Atvirkštinė nuskaitymas | Yes (U/D, L/R) |
S088WX03 Apšvietimo sistema
| Lempos pozicija | Edge light type |
|---|---|
| Lempos tipas | WLED |
| Lempos suma | 4S9P |
| Lempos forma | Array |
| Lempos gyvenimo laikas | 30K(Typ.) (Hours) |
| Lempos įtampa | 12.8/13.2V (Typ./Max.) |
| Lempos srovė | 180/225mA (Typ./Max.) |
| Lempos Energijos sąnaudos | 2.3/2.97W (Typ./Max.) |
| Sąsajos tipas | Included in panel signal interface |
| Lempos vairuotojo taryba | No |
S088WX03 Signalo sąsaja
| Signalo kategorija | LVDS |
|---|---|
| Signalo klasė | LVDS (1 ch, 8-bit) |
| Panelės įėjimo įtampa | 3.3/11/20/-6.8V (Typ.)(DVDD/AVDD/VGH/VGL) |
| Panelės įvesties srovė | 85.6/55.9/0.68/0.68mA (Typ.)(DIDD/AIDD/IGH/IGL) |
| Sąsajos tipas | Connector |
