Apžvalga
Specifikacija
SC2002A

SC2002A Pagrindinė informacija
| Panel modelis | SC2002A |
|---|---|
| Panel Gamintojas | Amson |
| Apibūdinimas | STN-LCD ,2.9 inch, 20×2 |
| Skydo tipas | STN-LCD |
| SC2002A kaina | Užsisakykite kainą ir švino laiką |
| Darbinė temperatūra | -20 ~ 70 °C |
| Laikymo temperatūra | -30 ~ 80 °C |
SC2002A Mechaninės savybės
| Rodyti formatas | 20 characters × 2 lines |
|---|---|
| Rodyti šriftus | 5×7 dots + cursor |
| Simbolių dydis | 3.20×5.55 mm |
| Simbolių žingsnis | 3.70×5.95 mm |
| Pikselių konfigūracija | Rectangle |
| Aspect Ratio | >3:1 (H:V) |
| Formos koeficientas | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.65×0.65 mm (H×V) |
| Aktyvi zona | 73.5×11.5 mm (H×V) |
| Bezel Area | 85.0×18.8 mm (H×V) |
| Kontūro matmenys | 116×37 mm (H×V) |
| Kontūro gylis | 12.7 (Max.) mm |
| Skylės ir kronšteinai | Face mounting holes (4-Φ3.5) on left, right bezel |
| Kraštovaizdis ar portretas | Landscape type |
| Touch Panel | Without |
SC2002A Optiniai elementai
| Rodymo rėžimas | STN, Blue/Grey (Positive), Transflective |
|---|---|
| Ekrano spalva | Monochrome () |
| Saulės šviesa nuskaityta | Y |
SC2002A Elektronikos funkcija
| Vairuotojo IC | COB Built-in KS0066 |
|---|---|
| Vairavimo metodas | Duty: 1/16 |
SC2002A Apšvietimo sistema
| Lempos pozicija | Edge light type |
|---|---|
| Lempos tipas | YG-LED |
SC2002A Signalo sąsaja
| Signalo kategorija | CPU |
|---|---|
| Signalo klasė | 8-bit parallel |
| Panelės įėjimo įtampa | 5.0V (Typ.)(VDD) |
| Panelės įvesties srovė | 3.2/6.0mA (Typ./Max.) |
| Sąsajos tipas | Pad |
