Apžvalga
Specifikacija
SG12832A

SG12832A Pagrindinė informacija
| Panel modelis | SG12832A |
|---|---|
| Panel Gamintojas | Amson |
| Apibūdinimas | STN-LCD ,1.9 inch, 128×32 |
| Skydo tipas | STN-LCD |
| SG12832A kaina | Užsisakykite kainą ir švino laiką |
| Darbinė temperatūra | -20 ~ 70 °C |
| Laikymo temperatūra | -30 ~ 80 °C |
SG12832A Mechaninės savybės
| Dot rezoliucija | 128×32 |
|---|---|
| Pikselių konfigūracija | Rectangle |
| Pikselių tankis | 68 PPI |
| Aspect Ratio | >3:1 (H:V) |
| Formos koeficientas | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.370×0.380 mm (H×V) |
| Pikselių pikis | 0.370×0.380 mm (H×V) |
| Aktyvi zona | 47.32×12.12 mm (H×V) |
| Bezel Area | 51.0×14.8 mm (H×V) |
| Kontūro matmenys | 66×26 mm (H×V) |
| Kontūro gylis | 12.0 (Max.) mm |
| Skylės ir kronšteinai | Face mounting holes (2-R2.0) on left, right bezel |
| Kraštovaizdis ar portretas | Landscape type |
| Touch Panel | Without |
SG12832A Optiniai elementai
| Rodymo rėžimas | STN, Yellow/Green (Positive), Transflective |
|---|---|
| Ekrano spalva | Monochrome () |
| Saulės šviesa nuskaityta | Y |
SG12832A Elektronikos funkcija
| Vairuotojo IC | COB Built-in ST7920 |
|---|---|
| Vairavimo metodas | Duty: 1/16 |
SG12832A Apšvietimo sistema
| Lempos pozicija | Edge light type |
|---|---|
| Lempos tipas | YG-LED |
SG12832A Signalo sąsaja
| Signalo kategorija | CPU |
|---|---|
| Signalo klasė | 8-bit parallel |
| Panelės įėjimo įtampa | 5.0V (Typ.) |
| Panelės įvesties srovė | 2.5/4.5mA (Typ./Max.) |
| Sąsajos tipas | Pad |
