SG12864A

| Panel modelis | SG12864A |
|---|---|
| Panel Gamintojas | Amson |
| Apibūdinimas | STN-LCD ,2.9 inch, 128×64 |
| Skydo tipas | STN-LCD |
| SG12864A kaina | Užsisakykite kainą ir švino laiką |
| Rodymo rėžimas | STN, Blue mode (Negative), Transmissive |
| Aktyvi zona | 66.52×33.24 mm |
| Kontūrai | 93×70×12.7 mm |
| Paviršius | |
| Kontrasto santykis | |
| Rodyti spalvas | Monochrome |
| Atsakymo laikas | |
| Žiūrėjimo kampas | |
| Lempos tipas | WLED |
| Signalo sąsaja | 8-bit parallel , 20 pins |
| Įvesties įtampa | 5.0V (Typ.)(VDD) |
LCDs-Display.com yra "Amson SG12864A" specialybės atsarginių dalių platintojas.
Amson SG12864A yra nauji & originalo atsargų galima rasti LCD-Display.com, tą pačią dieną pristatymas su nemokama siuntimo kaina.
Amson SG12864A pdf duomenų lape arba išsamiose Amson SG12864A arba kitų Amson LCD specifikacijose prašome rašykite mums, mes mielai pristatysime vieną.
Prašyti citatos iš Amson SG12864A platintojo adresu LCDs-Display.com. Rašykite mums: info@LCDs-Display.com
Amson SG12864A yra nauji & originalo atsargų galima rasti LCD-Display.com, tą pačią dieną pristatymas su nemokama siuntimo kaina.
Amson SG12864A pdf duomenų lape arba išsamiose Amson SG12864A arba kitų Amson LCD specifikacijose prašome rašykite mums, mes mielai pristatysime vieną.
Prašyti citatos iš Amson SG12864A platintojo adresu LCDs-Display.com. Rašykite mums: info@LCDs-Display.com
Susieti raktiniai žodžiai "SG12864A"
- Amson SG12864A
- SG12864A duomenų lapas
- SG12864A vaizdas
- SG12864A kaina
- SG12864A platintojas
