SH320240C

| Panel modelis | SH320240C |
|---|---|
| Panel Gamintojas | Amson |
| Apibūdinimas | FSTN-LCD ,5.7 inch, 320×240 |
| Skydo tipas | FSTN-LCD |
| SH320240C kaina | Užsisakykite kainą ir švino laiką |
| Rodymo rėžimas | STN, Black/White (Positive), Transflective |
| Aktyvi zona | 115.17×86.37 mm |
| Kontūrai | 148×120.2×20.5 mm |
| Paviršius | |
| Kontrasto santykis | |
| Rodyti spalvas | Monochrome |
| Atsakymo laikas | |
| Žiūrėjimo kampas | |
| Lempos tipas | WLED Without Driver |
| Signalo sąsaja | 8-bit parallel , 20 pins |
| Įvesties įtampa | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com yra "Amson SH320240C" specialybės atsarginių dalių platintojas.
Amson SH320240C yra nauji & originalo atsargų galima rasti LCD-Display.com, tą pačią dieną pristatymas su nemokama siuntimo kaina.
Amson SH320240C pdf duomenų lape arba išsamiose Amson SH320240C arba kitų Amson LCD specifikacijose prašome rašykite mums, mes mielai pristatysime vieną.
Prašyti citatos iš Amson SH320240C platintojo adresu LCDs-Display.com. Rašykite mums: info@LCDs-Display.com
Amson SH320240C yra nauji & originalo atsargų galima rasti LCD-Display.com, tą pačią dieną pristatymas su nemokama siuntimo kaina.
Amson SH320240C pdf duomenų lape arba išsamiose Amson SH320240C arba kitų Amson LCD specifikacijose prašome rašykite mums, mes mielai pristatysime vieną.
Prašyti citatos iš Amson SH320240C platintojo adresu LCDs-Display.com. Rašykite mums: info@LCDs-Display.com
Susieti raktiniai žodžiai "SH320240C"
- Amson SH320240C
- SH320240C duomenų lapas
- SH320240C vaizdas
- SH320240C kaina
- SH320240C platintojas
