TCG075VGLAG-G00

| Panel modelis | TCG075VGLAG-G00 |
|---|---|
| Panel Gamintojas | Kyocera |
| Apibūdinimas | a-Si TFT-LCD ,7.5 inch, 640×480 |
| Skydo tipas | a-Si TFT-LCD |
| TCG075VGLAG-G00 kaina | Užsisakykite kainą ir švino laiką |
| Rodymo rėžimas | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktyvi zona | 151.68×113.76 mm |
| Kontūrai | 184×139.8 mm |
| Paviršius | Glare (Haze 0%) |
| Kontrasto santykis | 450:1 (Typ.) |
| Rodyti spalvas | 262K (6-bit) |
| Atsakymo laikas | 5/15 (Typ.)(Tr/Td) |
| Žiūrėjimo kampas | 70/70/50/70 (Typ.)(CR≥5) (L/R/U/D) |
| Lempos tipas | WLED Embedded (LED Driver) |
| Signalo sąsaja | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) , 33 pins |
| Įvesties įtampa | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com yra "Kyocera TCG075VGLAG-G00" specialybės atsarginių dalių platintojas.
Kyocera TCG075VGLAG-G00 yra nauji & originalo atsargų galima rasti LCD-Display.com, tą pačią dieną pristatymas su nemokama siuntimo kaina.
Kyocera TCG075VGLAG-G00 pdf duomenų lape arba išsamiose Kyocera TCG075VGLAG-G00 arba kitų Kyocera LCD specifikacijose prašome rašykite mums, mes mielai pristatysime vieną.
Prašyti citatos iš Kyocera TCG075VGLAG-G00 platintojo adresu LCDs-Display.com. Rašykite mums: info@LCDs-Display.com
Kyocera TCG075VGLAG-G00 yra nauji & originalo atsargų galima rasti LCD-Display.com, tą pačią dieną pristatymas su nemokama siuntimo kaina.
Kyocera TCG075VGLAG-G00 pdf duomenų lape arba išsamiose Kyocera TCG075VGLAG-G00 arba kitų Kyocera LCD specifikacijose prašome rašykite mums, mes mielai pristatysime vieną.
Prašyti citatos iš Kyocera TCG075VGLAG-G00 platintojo adresu LCDs-Display.com. Rašykite mums: info@LCDs-Display.com
Susieti raktiniai žodžiai "TCG075VGLAG-G00"
- Kyocera TCG075VGLAG-G00
- TCG075VGLAG-G00 duomenų lapas
- TCG075VGLAG-G00 vaizdas
- TCG075VGLAG-G00 kaina
- TCG075VGLAG-G00 platintojas

