Apžvalga
Specifikacija
TCG104VGLABANN-AN30

TCG104VGLABANN-AN30 Pagrindinė informacija
| Panel modelis | TCG104VGLABANN-AN30 |
|---|---|
| Panel Gamintojas | Kyocera |
| Apibūdinimas | a-Si TFT-LCD ,10.4 inch, 640×480 |
| Skydo tipas | a-Si TFT-LCD |
| TCG104VGLABANN-AN30 kaina | Užsisakykite kainą ir švino laiką |
| Darbinė temperatūra | -20 ~ 70 °C |
| Laikymo temperatūra | -30 ~ 80 °C |
TCG104VGLABANN-AN30 Mechaninės savybės
| Dot rezoliucija | 640(RGB)×480 (VGA) |
|---|---|
| Pikselių konfigūracija | RGB Vertical Stripe |
| Pikselių tankis | 76 PPI |
| Aspect Ratio | 4:3 (H:V) |
| Formos koeficientas | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.110×0.330 mm (H×V) |
| Pikselių pikis | 0.330×0.330 mm (H×V) |
| Svoris | 470g |
| Paviršius | Antiglare |
| Aktyvi zona | 211.2×158.4 mm (H×V) |
| Bezel Area | 215.4×162.2 mm (H×V) |
| Kontūro matmenys | 240.7×180.2 mm (H×V) |
| Kontūro gylis | 9.0±0.5 mm |
| Skylės ir kronšteinai | Face mounting holes (2-Φ3.5, 2-R1.75) on left, right bezel |
| Kraštovaizdis ar portretas | Landscape type |
| Touch Panel | Without |
TCG104VGLABANN-AN30 Optiniai elementai
| Rodymo rėžimas | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Ryškumas | 800 cd/m² (Typ.) |
| Kontrasto santykis | 500 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Ekrano spalva | 262K (6-bit) |
| Spalvų gama | 48% NTSC (CIE1931) |
| Atsakymo laikas | 10/20 (Typ.)(Tr/Td) |
| Žiūrėjimo kampas | 70/70/60/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Žiūrėjimo kryptis | 6 o'clock |
| Balta spalva chromo | Wx:0.305; Wy:0.315 |
| Saulės šviesa nuskaityta | Y |
TCG104VGLABANN-AN30 Elektronikos funkcija
| Vertikali dažnis | 60Hz |
|---|---|
| Atvirkštinė nuskaitymas | Yes (U/D, L/R) |
TCG104VGLABANN-AN30 Apšvietimo sistema
| Lempos pozicija | Edge light type |
|---|---|
| Lempos tipas | WLED |
| Lempos gyvenimo laikas | 100K(Typ.) (Hours) |
| Sąsajos tipas | Included in panel signal interface |
| Lempos vairuotojo taryba | 357/490mA (Typ./Max.) |
TCG104VGLABANN-AN30 Signalo sąsaja
| Signalo kategorija | TTL |
|---|---|
| Signalo klasė | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) |
| Panelės įėjimo įtampa | 3.3V (Typ./Max.) |
| Panelės įvesties srovė | 150/185mA (Typ./Max.) |
| Vaizdo signalų įtampa | 0≤VIL≤0.8VDD; 2.0VDD≤VIH≤VDD |
| Sąsajos tipas | Connector |
| Signalo sąsaja | Kyocera Elco - 04-6240-040-023-846+, Pitch:0.5 mm, Pin:40 pins |
