TCG121SVLPBAFA-AA00

| Panel modelis | TCG121SVLPBAFA-AA00 |
|---|---|
| Panel Gamintojas | Kyocera |
| Apibūdinimas | a-Si TFT-LCD ,12.1 inch, 800×600 |
| Skydo tipas | a-Si TFT-LCD |
| TCG121SVLPBAFA-AA00 kaina | Užsisakykite kainą ir švino laiką |
| Rodymo rėžimas | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktyvi zona | 246×184.5 mm |
| Kontūrai | 278.3×207.5×12.8 mm |
| Paviršius | Antiglare, Hard coating (2H) |
| Kontrasto santykis | 1000:1 (Typ.) |
| Rodyti spalvas | 262K (6-bit) , CIE1931 50% |
| Atsakymo laikas | 4/22 (Typ.)(Tr/Td) |
| Žiūrėjimo kampas | 80/80/80/65 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Dažnumas | 60Hz |
| Lempos tipas | 3 strings WLED Without Driver |
| Signalo sąsaja | CMOS (1 ch, 6-bit) , 30 pins |
| Įvesties įtampa | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com yra "Kyocera TCG121SVLPBAFA-AA00" specialybės atsarginių dalių platintojas.
Kyocera TCG121SVLPBAFA-AA00 yra nauji & originalo atsargų galima rasti LCD-Display.com, tą pačią dieną pristatymas su nemokama siuntimo kaina.
Kyocera TCG121SVLPBAFA-AA00 pdf duomenų lape arba išsamiose Kyocera TCG121SVLPBAFA-AA00 arba kitų Kyocera LCD specifikacijose prašome rašykite mums, mes mielai pristatysime vieną.
Prašyti citatos iš Kyocera TCG121SVLPBAFA-AA00 platintojo adresu LCDs-Display.com. Rašykite mums: info@LCDs-Display.com
Kyocera TCG121SVLPBAFA-AA00 yra nauji & originalo atsargų galima rasti LCD-Display.com, tą pačią dieną pristatymas su nemokama siuntimo kaina.
Kyocera TCG121SVLPBAFA-AA00 pdf duomenų lape arba išsamiose Kyocera TCG121SVLPBAFA-AA00 arba kitų Kyocera LCD specifikacijose prašome rašykite mums, mes mielai pristatysime vieną.
Prašyti citatos iš Kyocera TCG121SVLPBAFA-AA00 platintojo adresu LCDs-Display.com. Rašykite mums: info@LCDs-Display.com
Susieti raktiniai žodžiai "TCG121SVLPBAFA-AA00"
- Kyocera TCG121SVLPBAFA-AA00
- TCG121SVLPBAFA-AA00 duomenų lapas
- TCG121SVLPBAFA-AA00 vaizdas
- TCG121SVLPBAFA-AA00 kaina
- TCG121SVLPBAFA-AA00 platintojas

