Apžvalga
Specifikacija
TCG121SVLPBAFA-AA00

TCG121SVLPBAFA-AA00 Pagrindinė informacija
| Panel modelis | TCG121SVLPBAFA-AA00 |
|---|---|
| Panel Gamintojas | Kyocera |
| Apibūdinimas | a-Si TFT-LCD ,12.1 inch, 800×600 |
| Skydo tipas | a-Si TFT-LCD |
| TCG121SVLPBAFA-AA00 kaina | Užsisakykite kainą ir švino laiką |
| Darbinė temperatūra | -20 ~ 70 °C |
| Laikymo temperatūra | -30 ~ 80 °C |
TCG121SVLPBAFA-AA00 Mechaninės savybės
| Dot rezoliucija | 800(RGB)×600 (SVGA) |
|---|---|
| Pikselių konfigūracija | RGB Vertical Stripe |
| Pikselių tankis | 82 PPI |
| Aspect Ratio | 4:3 (H:V) |
| Formos koeficientas | Flat Rectangle Display |
| Dot Pitch | 0.1025×0.3075 mm (H×V) |
| Pikselių pikis | 0.3075×0.3075 mm (H×V) |
| Svoris | 670g (Typ.) |
| Paviršius | Antiglare, Hard coating (2H) |
| Aktyvi zona | 246×184.5 mm (H×V) |
| Bezel Area | 249×187.5 mm (H×V) |
| Kontūro matmenys | 278.3×207.5 mm (H×V) |
| Kontūro gylis | 12.0±0.8 mm |
| Skylės ir kronšteinai | Face mounting holes (4-Φ3.4, 3-R1.7) on left, right slugs |
| Kraštovaizdis ar portretas | Landscape type |
| Touch Panel | Embeded (4-wire Resistive) |
TCG121SVLPBAFA-AA00 Optiniai elementai
| Rodymo rėžimas | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Ryškumas | 400 cd/m² (Typ.) |
| Kontrasto santykis | 1000 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Ekrano spalva | 262K (6-bit) |
| Spalvų gama | 50% NTSC (CIE1931) |
| Atsakymo laikas | 4/22 (Typ.)(Tr/Td) |
| Žiūrėjimo kampas | 80/80/80/65 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Balta spalva chromo | Wx:0.295; Wy:0.315 |
| Balta variacija | 1.43 (Max.)(5 points) |
| Saulės šviesa nuskaityta | N |
TCG121SVLPBAFA-AA00 Elektronikos funkcija
| Vertikali dažnis | 60Hz |
|---|---|
| Atvirkštinė nuskaitymas | Yes (180°) |
TCG121SVLPBAFA-AA00 Apšvietimo sistema
| Lempos pozicija | Edge light type |
|---|---|
| Lempos tipas | WLED |
| Lempos suma | 3 strings |
| Lempos forma | 3 strings |
| Lempos gyvenimo laikas | 100K(Typ.) (Hours) |
| Lempos įtampa | 22.0/25.8V (Typ./Max.) |
| Lempos srovė | 60mA (Typ.) |
| Sąsajos tipas | Connector |
| Lempos vairuotojo taryba | No |
TCG121SVLPBAFA-AA00 Signalo sąsaja
| Signalo kategorija | TTL |
|---|---|
| Signalo klasė | CMOS (1 ch, 6-bit) |
| Panelės įėjimo įtampa | 3.3V (Typ.) |
| Panelės įvesties srovė | 280/340mA (Typ./Max.) |
| Vaizdo signalų įtampa | 0≤VIL≤0.8V; 2.0V≤VIH≤VDD |
| Sąsajos tipas | Connector |
| Signalo sąsaja | Kyocera Elco - 04-6240-030-026-846+, Pitch:0.5 mm, Pin:30 pins |
